"לא עושים איתם עסקאות" | צפו

דוד החטוף בכנסת: "אסור להיות רופסים מול מחבלים ארורים"

שמעון אור חבר פורום תקווה דודו של אבינתן אור שנחטף לעזה תקף היום בכנסת את המדיניות הישראלית כלפי החמאס "תבואו בעמדת כוח, לא ברפיסות"

קובי אטינגר | כיכר השבת |
שמעון אור היום בוועדה

שמעון אור, דוד של החטוף אבינתן אור, הגיע היום (שני) לכנסת כחלק מביקור פורום תקווה בוועדות השונות במקום.

אור, הגיע מלווה בעשרות בני משפחה של חטופים מטעם פורום תקווה אמר עוד, כי החמאס משחקים בנו ואנחנו לא יכולים להגיד כלום, "אנחנו באים בטענות לעצמנו, למה אנחנו מבקשים את רשימת החטופים החיים, מה אנחנו בסדר? מה אנחנו צריכים לעצבן אותם? למה אנחנו גורמים להם ללכת אחורה?".

לדברי אור: "אסור לנו לבקש כי אוי ואבוי הם לא יסכימו ובדיוק כך הם הופכים לבעלי הבתים והם בעלי הכוח וכל העזתים רואים את זה ואם הם רואים שהכח אצל חמאס ואז הם יודעים שביום שאחרי החמאס ישלוט בעזה ולא ישראל, ואז אין למה להחזיר את החטופים כי הם הולכים עם הריבון".

שמעון אור היום בוועדה

שמעון אור הוסיף ואמר: "האמירה שלנו צריכה להיות מי יהיה הריבון ביום שאחרי, ואנחנו לא מתנהגים כמו ריבון. וזה הופך אותנו לרופסים והחמאס שולט וזה לא אמור להיות כך. לא עושים עסקאות עם רוצחים כאלה, כופים אותם על עסקה! וכשכופים אותם על העסקה אנחנו נקבע מה הרף הגבוה שאנחנו מוכנים לו ולא יותר מזה. וכך אנשים בתוך עזה לא יהיה להם בשביל מה להחזיק את החטופים כי מה יצא להם מזה? כלום. כי החטופים לא נמצאים רק אצל החמאס שזה שם כולל, יש שם אנשים בשר ודם שמחזיקים אותם."

שמעון אור פנה לראש הממשלה ולשר גנץ ואמר בתקיפות: "אני אומר כאן לראש הממשלה ולשר גנץ, תפסיקו עם המשחקים הפוליטיים שלכם זה פוגע בחטופים. לא הולכים לעסקה אלא כופים עסקה, סוגרים על רפיח ואז העסקה תגיע מכח ולא מרפיסות ואם זה לא יבוא בצורה כזאת הם ישארו בשבי גם 250 ימים ויותר מה אנחנו רוצים להגיע לשליט?".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר