נתניהו: "נגיע לרוצחים ולסייענים"

רצח מחריד ביו"ש: גופת הנער בנימין אחימאיר הי"ד אותרה במהלך השבת; "פשע חמור"

במהלך השבת אותרה גופתו של הנער בנימין אחימאיר הי"ד, רועה צאן שנערכו אחריו חיפושים נרחבים ביום שישי | המחבלים הארורים, ככל הנראה השליכו עליו אבנים - ונאבקו בו עד לרציחתו, השליכו את גופתו, והמחפשים איתרו אותה בשבת בבוקר (חדשות בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
בנימין אחימאיר (צילום: דוברות המשטרה)

הנער בנימין אחימאיר יצא ביום שישי ב-6 בבוקר מאזור היישוב "מלאכי שלום" בבנימין, כדי לרעות את הצאן - ומאז הוא נעדר. העדר שלו חזר למאחז, אבל בלעדיו. במהלך השבת נמצאה גופתו, לאחר שנרצח בדם קר על ידי ערביי האיזור.

בזירת הרצח של בנימין אחימאיר הי"ד שכאמור אותר במהלך שבת בבוקר, נמצאו סכין ואבן מגואלת בדם.

גורמי מקצוע שהיו באיזור, העריכו כי למרבה הזוועה, הזירה מלמדת, שהנער בנימין הי"ד נאבק במחבלים שרצחו אותו.

ההערכה במערכת הביטחון היא שלפני שנרצח, בנימין נאבק במחבל או במחבלים, שיידו עליו אבנים והתעללו בגופה.

דובר צה"ל מסר: "לפני זמן קצר, אותרה על ידי כוחות צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל, במרחב מלאכי השלום, גופתו של בנימין אחימאיר, הנער בן ה-14 שנעדר החל מאתמול בשעות הבוקר, ונרצח בפיגוע טרור. חקירת האירוע נמשכת. כוחות הביטון ממשיכים במרדף אחר החשודים בביצוע הפיגוע. גופי הביטחון משתתפים בצער המשפחה".

ראש הממשלה בנימין נתניהו, הוציא הודעה חריגה בשבת בה הוא כתב: ״הרצח המתועב של הנער בנימין אחימאיר הי״ד הוא פשע חמור. אני שולח תנחומים מעומק הלב למשפחתו. כוחות צה״ל ושב״כ נמצאים במרדף נרחב אחר הרוצחים הבזויים וכל מי ששיתף עמם פעולה. אנחנו נגיע אל הרוצחים וסייעניהם כפי שאנחנו עושים עם כל מי שפוגע באזרחי מדינת ישראל.

עוד כתב נתניהו בהודעה שפורסמה שוב במוצ"ש: "צה״ל, שב״כ ומשטרת ישראל מחוז ש״י מבצעים פעילות מבצעית ומודיעינית עצימה בכל המרחב ובכפרים הפלסטינים. אני קורא לכל אזרחי ישראל לאפשר לכוחות הביטחון לעשות את עבודתם באין מפריע, כדי שנוכל לבוא חשבון עם הרוצחים המתועבים וסייעניהם במהרה.״

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר