כשחזר עם רעייתו לביתו

העיתונאי הוותיק נפצע מיידוי אבנים; "היה לי נס, יש פה ניסיון לרצח בכביש"

עורך עיתון בשבע והעיתונאי הוותיק, שב הלילה לביתו שבשומרון ובאחד הצמתים, ערבים יידו אבנים לעבר רכבו והוא נפצע. מבית החולים הוא מגולל מה עבר עליו ואיזה נס היה לו (חדשות, עיתונות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
עמנואל שילה, בעיגול: לאחר הפציעה (מתוך הפייסבוק של שילה, אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)

עורך העיתון בשבע והעיתונאי הוותיק, עמנואל שילה, פונה בלילה (שלישי) האחרון לבית החולים מאיר בכפר סבא, לאחר שנפצע מיידוי אבנים של פלסטינים לעבר רכבו.

שילה עדכן ברשתות החברתיות כי מצבו טוב וגולל את מה שעבר: "הובאתי לבית החולים אתמול בלילה באמבולנס. נפצעתי מאבן שמחבל ערבי בן בליעל זרק על המכונית שבה נסענו אשתי ואני, בדרך חזור הביתה משמחת אירוסין של חברים ביצהר".

לדברי שילה: "אני לא ממש זוכר את הפרטים, אבל אשתי היקרה והאמיצה שנסעה איתי ומלווה אותי כאן אומרת שאמרתי לה שנפגעתי מאבן וחטפתי מכה חזקה, ושהמשכתי לנהוג עד חוות גלעד, לשם הגיעו תחילה כוחות צבא ואח"כ אמבולנס אזרחי מיצהר שפינה אותי לכאן. בהתחלה כאב מאוד. עכשיו פחות".

מה מצבו הרפואי כעת? לדברי שילה: "במהלך הלילה עברתי בדיקות. יש חשש לשבר בלסת. מחכים לקבלת החלטות על ידי רופא פה ולסת. בסך הכול פציעה קלה ברוך השם. אפשר רק לדמיין מה היה קורה חלילה אילו האבן היתה פוגעת לא בלחי אלא כמה סנטימטרים גבוה יותר, ברקה או בגולגולת. מעבר לנזק הישיר מפגיעת האבן, זה כמובן היה יכול להסתיים חלילה גם בתאונה קטלנית. ברוך ה' הרחמן והמרחם שלא נתננו טרף לשיניהם".

"בשנים האחרונות", כתב הבוקר שילה, "הרכב שלנו נפגע פעמיים מהשלכת אבנים בכביש 55, פעם כשאני נהגתי ופעם כשביתנו אמונה נהגה. שתי פעמים ניסיון ההתנקשות הזה הסתיים בנזק לרכוש. הפעם זה הגיע לפציעה קלה שכפסע בינה לבין פגיעה מסוכנת חלילה".

בסיום דבריו כתב שילה: "השלכת אבנים אל רכב נוסע היא ניסיון לרצח. כך צריך להתייחס אליה. בריאות ושלום לנו ולכל ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר