הפעיל החברתי סוער

"הפסד עצום להסברה הישראלית": יוסף חדאד זועם

הפעיל החברתי יוסף חדאד, זועם על השתיקה לשידורי התעמולה של אל ג'זירה. "אני לא יודע אם אתם מבינים את הדבר החמור הזה", כתב בפוסט, "אל ג'זירה פרסמו אתמול שקר מוחלט שהמשמעות שלו היא שמדינת ישראל מפיצה שקר וחמאס לא שרפו תינוקות! שראש הממשלה ומשרד החוץ וכל הגורמים הישראלים מהדהדים שקרים!"

יאיר טוקר | כיכר השבת |
שידורי אל ג'זירה

הפעיל החברתי, יוסף חדאד, המכנה את עצמו "גאה להיות ערבי וגאה להיות ישראל", פועל ללא הפסקה בהסברה למען ישראל במלחמה האחרונה, ובכלל.

חדאד מעביר לעולם את הזוועות מהטבח הנוראי בדרום ומפריך את שקרי חמאס, פעם אחר פעם.

אתמול פרסם חדאד פוסט חריף, בו הביע את זעמו על הכישלון ההסברתי של ישראל: "אני לא יודע אם אתם מבינים את הדבר החמור הזה!!! אל ג'זירה פרסמו אתמול שקר מוחלט שהמשמעות שלו היא שמדינת ישראל מפיצה שקר וחמאס לא שרפו תינוקות! שראש הממשלה ומשרד החוץ וכל הגורמים הישראלים מהדהדים שקרים!

"מה שהם עושים פה זה לא רק תעמולה לחמאס, זה להשפיל את מדינת ישראל ולבזות את הנרצחים! וזה משפיע על עשרות מיליונים בעולם... אבל מה הכי הזוי? שעדיין יש להם אישור לשדר פה בישראל! הם משקרים ופועלים נגדנו מתוך המדינה שלנו?!? חלאס! איפה הכבוד הלאומי?? אנחנו במלחמה!! תתעוררו על עצמכם ותעיפו אותם מהמדינה שלנו, אין שום חופש ביטוי וחופש עיתונות לזרוע התקשורת של ארגון הטרור חמאס! תעיפו אותם מפה עכשיו!!!".

מוקדם יותר כתב חדאד על אל ג'זירה: "‏חמאס מחזיר מלחמה תודעתית. אל ג'זירה מגוייס על מלא. בעולם הערבי הם מצליחים לחלחל את הנרטיב השקרי שלהם כמעט בלי פייט.

"גם בעולם המערבי יש מגמה שהם מתחילים להציף תיעודים מעזה וליצור משוואה ואפילו במקרים מסוימים להפוך את הקערה. הם כבר מכחישים את הטבח שביצעו ובעצמם תיעדו והתגאו בו!

"זו מלחמה גם בזירת דעת הקהל העולמית ואסור לרגע לעצור או לנוח!! האמת איתנו וחייבים לשתף ולהפיץ בכל הכוח כדי לתת לצה"ל את הגיבוי בעולם לכתוש את חמאס!!!".

בצהריים, דיווח חדאד בזעם על "הפסד עצום להסברה הישראלית", לאחר ש-21 מיליון איש צפו בציוץ שאומר שמדינה ישראל שיקרה - ותמונת תינוק שנטבח למוות, היא בכלל של בעל חיים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר