המסיבה ברעים

ינון מגל עורר סערה בגלל פסל הבודהה; עכשיו הוא מבהיר

איש התקשורת ינון מגל, התבטא נגד פסל הבודהה שהיה במסיבה ברעים, בה נרצחו מאות במתקפת הפתע של חמאס - ועורר סערה | עכשיו הוא מבהיר כי לא האשים ולא התכוון לפגוע (ברנז'ה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
ינון מגל (צילום: Chaim Goldberg/Flash90)

איש התקשורת ינון מגל, התבטא אתמול (שני) בשידור בתוכנית 'הפטריוטים' אותה הוא מגיש בערוץ 14, נגד פסל הבודהה שהיה במסיבה ברעים, בה נרצחו מאות במתקפת הפתע של חמאס - ועורר סערה.

"עבר מספיק זמן כדי שאני אוכל להגיד מה שיושב לי על הלב כבר הרבה זמן", אמר מגל בתוכניתו. "מאוד הפריע הפסל של הבודהה שם, שאנשים רקדו שם עם פסל של בודהה. סליחה שאני אומר את זה, אבל מאוד הפריע לי".

אשת התקשורת מעיין אדם, שאחותה נרצחה במסיבה, תקפה את מגל וכתבה בחשבון האינסטגרם שלה: "לא חשבתי ששטות שמישהו אומר בטלוויזיה יכולה להכאיב לי ככה".

היא הוסיפה וכתבה: "אני נשרפת כל יום מגעגוע, שהופך את החיים של כולנו לגיהנום צרוף של כאב וחוסר. אני משחזרת כל לילה לפני השינה את הרגעים האחרונים שלה, את הצעדים של המחבל מתקרב, את ההדק, את השנייה הזאת שהכדור חדר לליבה. אני מתחננת שלא ניתן לאף אחד להטיל דופי בנרצחים. זה הדבר הכי מכוער שיכול להיות".

גולשים ברשתות החברתיות תקפו את ינון מגל על דבריו, אחד מהם אף האשים כי הוא "מתפרנס מהשנאה וההסתה". עינב שיף מ'ידיעות אחרונות', כתב: "ינון מגל: מאוד-מאוד-מאוד הפריע לי שאנשים רקדו בנובה עם פסל של בודהה. למה לא עם פסל של ביבי?".

לאור הסערה, הוא הבהיר תחילה וכתב: "לא הבנתי מה פיד שמאל כל כך התרגש מכך שאמרתי שהפריע לי שאנשים בנובה רקדו עם פסל של בודהה. כן. אני יהודי. דוס. אמוני. רליגיוזי. ופסל של בודהה מסמל עבורי עבודה זרה. וזה מפריע לי. פשוט. מותר לי?".

אך הסערה המשיכה גם היום, ואחר-הצהריים הוא כתב הבהרה נוספת: "מבקש לכתוב כמה דברים, היות וכותרות פייק וסיבובים פוליטים עושים שימוש שקרי בדברי וכוונותי. א. כמובן שלא האשמתי אף אחד מהמסיבה. ב. כמובן שלא באתי בטענות לאף אחד. ג. כמובן שלא היתה לי שום כוונה לפגוע באף אחד. ד. וכמובן שאני מכבד ומוקיר את זכרם של הנרצחים הקדושים במסיבה. ה. בחודשים האחרונים היתה לי הזכות לראיין ולשתף את סיפורם הטראגי הבל יתואר של הניצולים ובני משפחות הנרצחים. כולל הבוקר. יהי זכרם ברוך".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר