כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"אשרוף לך את השיער"

כתב אישום: התקשר 22 פעם לדודי אמסלם והטריד את הנשיאה חיות

יחידת התביעות של המשטרה הגישה כתב אישום נגד אזרח תושב רמת השרון בגין איומים והטרדות של אישי ציבור בכירים באמצעות הווטסאפ (חדשות חוק ומשפט)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הודעה במכשיר הסלולרי. אילוסטרציה (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

כתב אישום הוגש נגד תושב רמת השרון, בן 53, על ידי יחידת התביעות של המשטרה, באשמת איומים והטרדות טלפוניות כלפי שרים, חברי כנסת ואישי ציבור בכירים נוספים באמצעות הווטסאפ. 

מכתב האישום עולה כי הנאשם, הטריד בחודשים האחרונים את השר דוד אמסלם בכך שהתקשר אליו 22 פעמים באמצעות הווטסאפ ואיים עליו בכך ששלח לו הודעות בהן כתב בין היתר: "אני אישית אתלוש לך את השיער ואדליק אותו בל"ג בעומר". באירוע אחר, כך עולה מכתב האישום, התקשר לשר אמסלם ממספר לא מזוהה, גידף אותו ואיים: "אני אהרוג אותך". 

מכתב האישום עולה בנוסף, כי הנאשם הטריד את נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות, חבר הכנסת דוד ביטן ועוזרו, וכן הטריד את סגן מנהל בית החולים שלוותה, המפקח הראשי על הבנקים, מנכ"ל רשות לנירות ערך ועורכי דין. 

כתב אישום כולל תשעה אישומים המיוחסים לחשוד בגין ביצוע עבירות איומים וכן הטרדה באמצעות מתקן בזק. הנאשם נעצר מוקדם יותר החודש ע"י שוטרי יחידת להב 433 ומעצרו הוארך על ידי בית המשפט. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו את תום ההליכים.

בדיון על הארכת המעצר, סנגורו של החשוד ביקש להורות על שחרורו כאשר לדבריו בני משפחתו יכולים לשמור עליו במעצר בית מלא, תוך הרחקה מכל כלי תקשורת, לרבות אמצעים אלקטרוניים.

השופט, האריך את מעצרו וציין בהחלטתו כי קיים חשד סביר, ואף ראיות לכאורה של ממש לביצוע העבירות המיוחסות לחשוד לרצף של מעשי איום והטרדה כלפי אנשים פרטיים וכלפי אישי ציבור. לדבריו, חלקם איומים חריפים, שאין להקל בהם ראש.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר