ישראל במלחמהישראל במלחמה
כתב אישום חריף

"יגידו עליו קדיש": תושבי קריית גת סחטו אלפים באיומים

שלושה תושבי קריית גת הואשמו בסחיטה באיומים, לאחר שסחטו אלפי שקלים מהמתלונן | אחד מהם הואשם גם בהחזקת סכין שלא כדין (פלילי)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
אסיר. אילוסטרציה (צילום: Chaim Goldberg/Flash90)

נגד שלושה תושבי קריית גת הוגש כתב אישום, בידי פרקליטות מחוז דרום (פלילי), לאחר שסחטו באיומים אלפי שקלים. כך פרסמה היום (ראשון) הפרקליטות.

מכתב האישום, שאותו הגישה עו"ד אלכס דרנבוים, עולה כי הייתה בין הנאשמים הסוחטים למתלונן הקורבן הכרות מוקדמת, במסגרתה העביר המתלונן במספר פעמים שונות כספים לאחד הנאשמים במטרה לסייע לו.

בתחילת החודש ניסה הנאשם לצור קשר עם המתלונן מספר פעמים ללא הצלחה. בשל כך התקשר הנאשם לאחיו של המתלונן ואמר: "תגיד לי מה אחיך לא רוצה לענות לי, אני יחתוך אותו".

בתגובה לכך התקשר אחיו של המתלונן למתלונן וביקש ממנו לשוחח עם הנאשם. מאוחר יותר באותו היום, הגיעו שני הנאשמים האחרים אל ביתו של המתלונן, וטענו בפניו כי חברם הנאשם הראשון ביקש שיביא לו 5,000 ₪ ו"שיגמרו את זה יפה".

המתלונן המפוחד בתגובה אמר כי אין לו את הסכום והנאשמים עזבו את המקום. בסמוך לכך חזרו הנאשמים עם אדם נוסף אל ביתו של המתלונן ודרשו כסף. המתלונן שחשש מהנאשמים שלח את אחיו, שציין כי אין לו את הסכום המבוקש.

בתגובה צעק עליו הנאשם: "אני אשחט את אח שלך, ההורים שלך יגידו עליו קדיש". בהמשך לכך, התקשר הנאשם לאחיו של המתלונן ודרש ממנו 5,000 ₪ עד השעה 22:00. בתגובה, ובשל חששו מאיומי הנאשמים, ביקש אחיו של המתלונן מחברו לשלם לנאשם את הכסף.

כעשרה ימים לאחר האירוע, התקשר הנאשם לאחיו של המתלונן ואמר לו כי הוא מצטער על מה שקרה וכי הוא רוצה לשוחח עימו.

יום למחרת בשעות אחר הצהריים המאוחרות הגיע הנאשם עם שאר הנאשמים לביתו של אחיו של המתלונן וטען כי "אני רוצה לסגור את זה יפה אני צריך עוד 3,000 ₪." האח ציין כי אין לו כסף וביקש מהנאשם שיחדול ממעשיו טרם כניסת השבת.

בתגובה החל הנאשם לצעוק "אחיך מת היום". באותה העת, אמו של המתלונן ראתה את הנאשמים, שמעה את הצעקות והאיומים וחייגה למשטרה. ניידת משטרתית הגיעה למקום והשוטרים נכנסו לתוך לבית לבירור האירוע. בחיפוש שנערך ברכבם של הנאשמים נמצא סכין מתקפלת, אלה מעץ ומצ'טה.

לנאשמים יוחסו עבירה של סחיטה באיומים ולאחד מהם גם יוחסה עבירה של החזקת אגרופן או סכין שלא כדין. התיק נחקר על ידי תחנת קרית גת, במשטרת ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר