"נתניהו לא זמין"

"מתחשב במצב": צמצום הדיונים בתיק 4000, דחיית הדיונים בתיקי 1000 ו-2000

סנגורו של נתניהו אמר לבית המשפט שדן בתיקי נתניהו, כי בשל המלחמה, ראש הממשלה לא זמין כבעבר, והשופטים נעתרו לבקשתו לצמצם את כמות הדיונים (משפט)

יוני גבאי | כיכר השבת |
נתניהו בבית המשפט (צילום: Ben Hakoon/POOL )

בית המשפט הודיע על צמצום הדיונים בתיק 4000 בו מואשם ראש הממשלה בנימין נתניהו והורה על קיום דיונים פעמיים בשבוע במקום 3 או 4 דיונים בשבוע, זאת בעקבות דבריו של עו"ד עמית חדד, המשמש כפרקליטו של ראש הממשלה בתיק 4000, לפיהם ראש הממשלה עסוק בלחימה ואינו פנוי לדיוני בית המשפט.

כזכור, אמש (שני), התחדשו הדיונים בבית המשפט על תיק 4000, לאחר כחודשיים של הפסקת הדיונים בכל תיקי נתניהו בעקבות הלחימה שנכפתה על ישראל.

במשך כמעט חודשיים, פעלו בתי המשפט בישראל במתכונת מצומצמת אולם שר המשפטים יריב לוין הורה לבתי המשפט בארץ לחזור ולפעול במתכונת רגילה ודיוני בית המשפט בתיק 4000 התחדשו אמש, כאשר בית המשפט קבע 4 דיונים בשבוע.

היום (שלישי), התייצב עורך דין עמית חדד בפני בית המשפט וקבל על העובדה כי ראש הממשלה אינו זמין ופנוי כבעבר לענות לשאלותיו והתייעצויות בנושאי המשפט ועל כן ביקש כאמור מבית המשפט, לצמצם את כמות הדיונים: "במצב הנוכחי, בעיצומה של מלחמת חרבות ברזל, אין אפשרות לנהל את הקשר הנדרש עם ראש הממשלה לצורך היערכות לחקירות העדים הצפויים".

בית המשפט נעתר כאמור לבקשתו והוסיף כי בשל המלחמה, לא ייקבעו דיונים במקביל על תיקי 1000 ו-2000, תיקים אשר גם בהם מואשם ראש הממשלה נתניהו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר