מסתכן בהדחה

שופט העליון שוב מסתבך: נפגש עם רון חולדאי לארוחת בוקר

אחרי שהסתבך בשל הופעותיו בפרסומים ברשתות החברתיות של בתו, הערב דווח כי שופט העליון כבוב נפגש עם רון חולדאי לארוחת בוקר ובהמשך דן בענייניו | מטעם כבוב נמסר: "היכרות השופט עם ראש העיר היא מעת שילדיו למדו בגימנסיה העברית, הוא פגש באקראי את ראש העיר" (משפט)

קובי רוזן | כיכר השבת |
חאלד כבוב (צילום: ליאור בן ניסן / POOL / Flash90)

חאלד כבוב, שופט בית המשפט העליון, נפגש עם ראש עיריית תל אביב יפו רון חולדאי לארוחת בוקר. זאת למרות האיסור על שופטים לפגוש פוליטיקאים. כך פורסם הערב (רביעי) על ידי אבישי גרינצייג ב'חדשות הערב' בכאן 11.

לפי הדיווח, כבוב דן בתיקים רבים בהן עיריית תל אביב בראשות חולדאי, הייתה צד להם, חלקם זמן קצר לאחר אותה ארוחה משותפת. 

באותם דיונים, כך דווח, לא רק ששופט העליון לא פסל את עצמו מלדון, אלא אף לא סיפק גלוי נאות כלשהו על קשריו עם העומד בראשות העירייה.

בתגובה לכאן חדשות, אחרי שנשאל אם נפגש עם פוליטיקאים בזמן כהונתו, נמסר מטעם השופט: "לשופט כבוב אין חברות אישית עם פוליטיקאים. מטבע הדברים, במהלך 27 שנות כהונתו יצא לשופט לפגוש באופן אקראי בטקסים ואירועים גורמים שונים, לרבות פוליטיקאים".

באשר לפגישה עם חולדאי הוסיף, לפי הדיווח: "היכרות השופט עם ראש העיר היא מעת שילדיו למדו בגימנסיה העברית והוא היה המנהל של הגימנסיה. השופט הגיע לפגוש חבר ילדות בבית הקפה ושם פגש באקראי את ראש העיר שאכל במקום ארוחת בוקר".

לפני שבועות אחדים פרסם גרינצייג כי השופט כבוב תועד בשורת פוסטים ברשתות החברתיות שקידמו לכאורה את משרדה של בתו - לכאורה בניגוד לכללי האתיקה. היום פורסם כי הוועדת למינוי שופטים תתכנס מחר לדיון על אפשרות להדחתו של כבוב.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר