חדשות עם קנייטש

כמה ק"מ נסע רכבו של מרן רה"י? יונה יהב והחזירים וקרב הגירסאות בין 'דגל' ל'שס' • מעייריב

גדולי ישראל הורישו ירושות רוחניות רבות, אך מה עם קצת גשמיות? מסתבר שלא הרבה. מה יעשו החרדים בחיפה והאם יש קשר בין חשיפת 'מעייריב' לנאום של הגר"ש אלתר? קרב הגרסאות בירושלים על... מתנ"ס בשכונת רמות בירושלים | צפו בתוכנית המלאה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אחרי חשיפת התלוש - כעת, הקילומטראז'

'כיכר השבת' חשף לעולם לאחר הפטירה, את תלוש השכר של מנהיג הציבור החרדי הגאון רבי גרשון אדלשטיין. החשיפה הראתה לכל את הסתפקותו במועט של מי שיכול היה לקבל עושר מופלג - לו רק היה רוצה.

כעת 'כיכר השבת', חושף את ירושתו הגשמית של הגרי"ג. אנחנו ממליצים: אל תישארו במתח.. לא מדובר על קרבות ירושה של מיליונים.

יונה יהב והחזירים

מועמד חדש-ישן בחיפה: יונה יהב שספג 'מפלה גדולה' בבחירות האחרונות על ראשות עיריית חיפה - בדיוק כפי שאיחל לו מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצוק"ל, מודיע על התמודדות וריצה נוספת.

הפעם - אין את הגר"ח ויש את עינת קליש-רותם שהתמודדותה עם תופעת חזירי הבר מבריחה מצביעים פוטנציאליים. יהב כבר הספיק להבטיח כי יפעיל את הרכבלית גם בשבת.

אפרופו חיפה וחשיפת 'מעייריב' על הוראתו של האדמו"ר מגור לחסידיו - מה חושב הגאון רבי שאול אלתר על חיפה וזיהום האוויר שבה?

הוויכוח על המתנ"ס - מישהו בוודאי משקר

יו"ר ש"ס שהשתתף בכינוס במוצ"ש בשכונת רמות בירושלים טען כי ההליכה עם המנהל החילוני במקום זה החרדי נעשה בהוראת חכם שלום הכהן זצוק"ל.

דרעי אף טען כי המתנ"ס הובטח לש"ס על ידי ראש העיר ליאון. אולם, אם כן, הכיצד זה שש"ס דרשה הכנסת סעיף כלשהו להסכם בין ליאון ל'דגל' אם לטענתו הסכם כזה לא קיים? פלא עצום.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר