כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
חדשות עם קנייטש

עשרים חודשים בכלא בגלל דרדור פח והבשורה הטובה לתושבי בני ברק • 'מעייריב'

המועמד החדש מטעם ש"ס לראשות העיר בני ברק טורף את הקלפים על כל מה שידענו עד עכשיו בנוגע לבחירות המוניציפליות | הצעירים הבני ברקים מתכוונים לחסום את קוקה קולה בשנית והמינוי המפתיע בישיבת סורוצקין • צפו בתוכנית המלאה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: יהודה אריה | עריכה: ידידיה כהן)

האקדח של דרעי בבני ברק

מועמדותו של חבר-הכנסת אוריאל בוסו לראשות העיר בני ברק מטעם ש"ס באה לאותת לאגודת ישראל דבר אחד: אם לא תתמכו בברק סרי לראשות העיר אשדוד - יש לכם הרבה מה להפסיד בגזרה המוניציפאלית ובייחוד בבני ברק. בדגל התורה לא ממש מצטערים על האיום של ש"ס.

האקדח של העבריינים בבני ברק

מטעני חבלה, רימונים ויריות בלילות הקיץ הקצרים הם מחזה שבשגרה באום אל פאחם ובבני ברק. מסתבר, שעכברים הם הבעיה הפחות מטרידה את הבני ברקים לעת עתה. מה יהיה?

ההצעה המפתה של הערבי לבחורי הישיבה

בחורי ישיבה שטבלו במעיין הופתעו לגלות שהתיקים האישיים שלהם נגנבו יחד עם התכולה - כסף מזומן ותפילין. זמן קצר לאחר מכן הם קיבלו הצעה מפתה. הערבי שגנב את החפצים האישיים שלהם מוכן להחזירם תמורת סכום פעוט של... עשרת אלפים שקלים.

מי שהתערב בעניין היה לא אחר מהשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר שהורה למשטרה לתת למקרה עדיפות עליונה. כשהם רוצים - הם יכולים. הגנב נמצא והגניבה הושבה לבעליה. תודה איתמר!

בני ברקים? הייתה לכם בריכה

סגירת בריכת השחייה בבני ברק בעקבות מקרה מצער של טביעת ילדה, גילתה להרבה בני ברקים את העובדה כי בעיר התורה פעלה בריכת שחיה... עכשיו זה כבר מאוחר מידי בשבילם.

שנה וחצי בכלא

זה העונש אותו קיבל חרדי שהורשע בדרדור הפח הבוער ברחוב יחזקאל בירושלים במהלך הפגנה כנגד... אף אחד כבר לא זוכר מה. את האשה שנפגעה קשות באירוע זה כבר לא ירפא.

חוסמים את קוקה קולה

קבוצת צעירים בני ברקים זעמו על התמונה אותה העלה מנכ"ל קוקה קולה בישראל ניר לווינגר ובה נראית חולצה עם הכיתוב "דמוקרטיה או מרד".

הם החליטו למרוד באופן דמוקרטי ולחסום את הגישה למפעל. המנכ"ל התנצל, הפוסט הוסר אבל הם יפגינו בשעה 22:00 בערב שוב.

והן א-ל כביר לא מאס תפילת רבים

לאחר שכבר היה במצב קריטי ולא יציב, השתפר אמש מצבו של ראש הישיבה זקן חברי המועצת הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי והיום - שיפור נוסף!

מחר הוא יעבור פרוצדורה רפואית שתעזור לו לשוב לאיתנו. השתדלו והרבו תחינה לרפואתו של הרב ברוך מרדכי בן הינדא מלכה. זה בשבילנו. לא בשבילו.

צפו בתוכנית המלאה

יש לכם סיפור מעניין? נחשפתם לשערוריה ואתם חייבים לשתף? שתפו אותנו

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר