כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
חדשות עם קנייטש

סופ"ש במעייריב • המדוזות, פגישת הראב"ד והמפכ"ל והמאבק היצרי ב'עדה'

המדוזות כבשו את החופים הנפרדים, המפכ"ל פגש את הגר"מ גרוס בשכם, הפוליטיקה באשדוד מבעבעת מתמיד, הנס של צביקה יחזקאלי, מלחמות הקנאים וכותרות השבועונים | צפו בתוכנית המלאה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (צילום: יהודה אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט)

מדוזות דתיות

המחקרים מתבססים על המדע והטבע. על כן חוקרים מאוניברסיטת חיפה פסקו כי ככל הנראה השנה לא יהיו מדוזות בחופי ישראל. אולם המדוזות המגיעות מידי שנה בימי בין המצרים, לא הוציאו תואר בטכניון. והיכן הן מעדיפות לשחות?

ביקור היסטורי

מעולם לא ביקר מפכ"ל משטרה כלשהו בקבר יוסף הצדיק בשכם. עד אמש. קובי שבתאי בחר להיכנס עם אלפי מתפללים לשכם ופגש שם את גאב"ד חניכי הישיבות הגאון רבי מרדכי גרוס.

הנס של צביקה

לא. לא קפה. צביקה שותה שחור. אבל בשיחה לכיכר השבת הוא חושף את הנס הפרטי שלו בהולדת בנו ה-8 במזל טוב. הרבה נחת!

המצב קשה

קרוב לשבועיים שזקן חברי מועצת גדולי התורה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי מאושפז בבית החולים. היום התקיימה עצרת תפילה לשלומו על קברו על מרן הרב מבריסק זללה"ה בהר המנוחות.

המלחמה על הראב"ד

קרבות אימתניים משתוללים מאחורי ולפני הקלעים בעדה החרדית כששאלת זהות הגאב"ד נותרת בלתי פתורה לעת עתה. האם הראב"ד השתתף בעצרת לזכרו של הגאב"ד? כנסו וגלו.

חיטוטי שכבי באלעד

מה אתם מסתכלים עליי מוזר? זה אמיתי... תנופת הבנייה באלעד נמשכת וקבוצות קנאים מבית שמש וירושלים הגיעו לעיר אלעד על מנת להפגין כנגד היזם שלא קיבל תעודת כשרות מ'אתרא קדישא'.

יבוא שלישי ויכריע

המאבק בין סרי ללסרי באשדוד הוביל למהלך הבא: קבוצת רבנים ספרדים באשדוד פנו לחברי מועצת חכמי התורה בבקשה להציג מועמדות של מועמד שלישי. האם זה עוד תרגיל?

מודה ועוזב - ירוחם

חבר הכנסת יצחק פינדרוס שלעג בוועדת החוקה של הכנסת לחברת הכנסת נעמה לזימי ממפלגת העבודה, מצא את האומץ בנפשו והתנצל מקרב לב. ו"האמת" והשלום אהבו.

סוף שבוע במעייריב

כמידי יום חמישי, אנו מביאים כאן בתוכנית את כותרות השבועונים החרדים עם פרשנות מסויימת למחשבה העומדת מאחורי הכותרות. גוט שאבעס!

ותחזינה ענינו בשובך לציון ברחמים...

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר