חדשות עם קנייטש

חשיפה: 'הפלג' במגעים עם 'אגודה' על מקום ברשימה | סיקור מיוחד • מעייריב

בחורי הישיבות בקייטנות, הברכה של הח"כ לרגל בין הזמנים, החגיגה הגדולה בדושינסקיא, הבלגן המוניציפלי באשדוד, הביקור המפתיע של ראש המועצה ה'מזרוחניק' אצל ראש הישיבה בבני ברק, מפת החופים הנפרדים והאסון בצרפת | צפו בתוכנית (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: שמואל אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט)

אצבע בעין

חשיפה: הפלג הירושלמי המיינסטרימי באשדוד בהנהגת ראש הישיבה רבי משה שמידע, מנהלים מגעים עם אגודת ישראל על המקום החמישי ברשימה לקראת הבחירות המוניציפליות בעוד שלושה חודשים.

באם המגעים יבשילו ואכן ייכנס נציג 'הפלג' למועצת העיר אשדוד - הרי שזו תהיה העיר היחידה בה לפלג יש נציג ולדגל אין כלום. ומה יעשו הנחומיסטים?

פרזיטים! האמנם?

בחורי ישיבות רבים מנצלים את ימי בין הזמנים לצורך עזרה למשפחות בהם יש ילדים מיוחדים. הם מתנדבים בקייטנות השונות ובכך מעניקים לילדים ובני משפחותיהם רגעים של אושר.

השמחה הגדולה בדושינסקיא

זו לא עוד חתונה. זו נחתונת נכדו של האדמו"ר. ולא סתם חתונה של נכד... הכלה, היא נכדת אחיו של האדמו"ר - מי שמשמש כרב החסידות. אז אם אתם נקלעים הערב לאודיטוריום העירוני בשכונת רמת אלחנן בבני ברק, תאחלו מזל טוב בשם צוות 'מעייריב'.

דגן גדול גדל... בבני ברק

ראש המועצה האזורית שומרון הגיע לביקור מפתיע אצל ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי ברוך דב _ר' בערל) פוברסקי, שם שמע ממנו על מצוקת הדיור החרדית. דגן, שסיפר לגרב"ד כי הוא גדל בבני ברק, הציע להקים עיר חרדית בשומרון.

כמה חופים נפרדים יש?

אז ספרנו. 16. בכל הארץ. באשקלון, באשדוד, בת ים, ראשון לציון, תל אביב, הרצליה, נתניה, חדרה, עכו, נהריה. בטבריה ובחיפה יש אפילו 2 חופים. מבחר נאה. שמרו על עצמכם!!!

חסר שמירה!

שוב זה קורה לנו. אסון נורא בבין הזמנים. משפחה חסידית מסטמפורד היל - אנגליה, יצאה לנופש בצרפת, שם היא נקלעה לתאונת דרכים קשה. אם המשפחה נהרגה במקום. האבא והילדים נפצעו קשה מאוד - חלקם במצב אנוש ה"י. ותחזירנו לשלום!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר