חדשות עם קנייטש

המסר של הנער שריגש את כולנו והקולולם האדיר של 'עטרת' • 'מעייריב'

הפטנט של ישיבת בית מתתיהו למניעת ביטול תורה, נער הפלא שביקר באוושויץ, החוצניקים שהתרגשו בעיר העתיקה סוסיה, ההכנות באומן, המפץ החרדי בראשל"צ, זוכרים את תרפ"ט וקולולם במחנה בני תורה | צפו בתוכנית המלאה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: שמואל אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט)

הלם טוטאלי

שבוע וחצי לפני תחילת זמן אלול קיבלו תלמידי שיעור א' בישיבת נתיבות התורה (רובינשטיין) מכתב מראש הישיבה הגאון רבי יוסף רובינשטיין המודיע על סילוקם מהישיבה לאלתר.

ראש הישיבה טוען כי על אף שהישיבה לא מחוייבת לדאוג לתלמידים המסולקים - מי שירצה ייעזר על ידי צוות הישיבה למצוא מקום חדש. חלופי האשמות קשים בין התלמידים המיואשים לצוות ההנהלה. הזיה.

תלמוד תורה כנגד כולם

בישיבת בית מתתיהו - בייס מטס בלע"ז, מרחיבים את בית המדרש כפי שכבר דווח אצלינו במעייריב בהרחבה. (לא בקטע של משחק מילים. באמת דיוחנו על זה בהרחבה. הערב אנו חושפים את הפטנט של ראש הישיבה למניעת ביטול תורה במהלך השיפוצים.

עם ישראל חי

זה המסר של חזקי טורנהיים, הילד שהפך לנער לא מזמן ומצליח כל פעם מחדש להמיס את לבבות כולנו. הפעם הוא מדבר ישירות להיטלר. שווה צפייה.

אמריקאים בסוסיה

בחורי ישיבות מארה"ב השוהים בארה"ק במסגרת קעמפ מאורגן, ביקרו בעיר העתיקה סוסיה בדרום הר חברון ושרו שם בהתרגשות. האמת - גם אותנו זה ריגש. ומה איתכם?

אומן - ראש השנה שלי

זאת לא הפעם הראשונה שראש השנה חל בעיצומה של המלחמה. יצאנו לעקב מקרוב (לא באמת.. קיבלנו תיעודים) אחר ההכנות הקדחתניות. פייר - התרשמנו.

הטרנד החדש - אחדות

אחרי חשיפת 'כיכר השבת' על האחדות המרגשת בעיר הקודש טבריה, היו מי שהתקנאו בטבריינים והחליטו כי מה שטוב שם - יהיה טוב גם בראשון לציון. הלוואי על כולם.

זכור אל תשכח

את אשר עשה לך ישמעל בשבת בצהריים בחברון. אשר קרך בביתך ואתה מופתע והמום ויזנב בך את ראשי האריות שבחבורה. דמם נשפך כמים. היום לפני 94 שנים.

הקולולם המרגש של העטרסניקים

במחנה בני תורה לא מעכלים את היעדרו של ראש הישיבה הנערץ, מייסד התנועה וחבר מועצת גדולי התורה. אבל את הקולולם הזה - שווה לכם לראות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות