חדשות עם קנייטש

את מי פגש בנו של האדמו"ר?  וראש העיר שהגיע להתפלל אחרי התחקיר

מחאת הקסקטים בחיידרים, התוקף שנעצר באמצע השכונה החרדית, הפרובוקציה באוטובוס הנפרד והקרב על חוק הגיוס  | צפו (מעייריב)

יהודה גל | כיכר השבת |

נס גדול היה פה

אוטובוס שנסע מאשדוד לבני ברק פגע בשלושה רכבים בכביש והידרדר לתעלה, הנוסעים החרדים נפצעו, רק בנס לא היו הרוגים, סעו בזהירות.

בשביל מה נכנסנו לממשלה

נתניהו וגולדקנופף בכיפופי ידיים סביב חוק הגיוס. נתניהו דורש מהחרדים לוותר על פיסקת ההתגברות ולרכך את חוק הגיוס, יו"ר יהדות התורה מתעקש: "לא נכנסנו לקואליציה בשביל הרפורמה; בלי חוק הגיוס - אין ממשלה"

מי שברך לראש העיר

ראש עיריית חריש יצחק קשת, ספג תחקיר עיתונאי קשוח ומיהר להגיע להתפלל בשבת בבית הכנסת הליטאי בעיר שם השתתף בקריאת התורה ובקידוש לאחר התפילה. בגלל קדושת השבת לא היה תיעוד לאירוע.

מה מקובל מהצדיקים

בנו של האדמו"ר מתולדות אהרן הגיע לבקר בבית החולים 'צפון' בגלל התפתחות החסידות בטבריה, למנהל המרכז הרפואי הוא אמר שמקובל מצדיקים שהמתנהג ברחמים הופך את אותיות מחל"ה לחמל"ה.

מחאת הכובעים לאן?

בתלמודי התורה של הציבור החסידי כבר עברו לקסקטים, בגלל העלויות הגבוהות של הכובעים, מעניין האם ומתי המחאה תגיע גם לציבור הליטאי שיוותר על המגבעות היקרות לטובת כובעים פשוטים וזולים?

מעצר באמצע השכונה

המאבק בתקיפות הקשות בילדים צובר תאוצה, בירושלים נעצר בתחילת השבוע, אדם שנהג לפגוע בילדים ברחובות העיר כשההורים לא מודעים למעשיו, הוא נעצר באמצע שכונת שמואל הנביא בגלל עד ראיה שהבחין במעשיו והזעיק את המשטרה. ישר כח.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר