חדשות עם קנייטש

התפרקות דגל התורה - ועל מי נאמר "גרויסע תלמיד חוכעם"? • מעייריב

ההתנצלות של קשישים לנשק כלפי המגזר החרדי, הפיילוט המיוחד של חברת רפא"ל לחרדים, פתיחת זמן אלול בהיכלי התורה, ה'זיץ' שחתם את בין הזמנים והזעקה הנצחית של זקן המועצת לרפו"ש (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: יהודה אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

א-גרויסע מחמאה

ראש הישיבה הגרב"ד התבטא בפני תלמידי מכינה לישיבה קטנה של מוסדות 'פני מנחם' על רה"י הגאון רבי שאול אלתר כי הוא א-גרויסע תלמיד חוכעם יותר מתלמידי חכמים אחרים. צפו בתיעוד הנדיר.

לא סופרים

נציגי הקהילות ליטאיות בבני ברק פשוט מצפצפים על דגל התורה הארצית והמקומית ומתחילים בפעולות תמיכה אקטיביוטת במועמד ש"ס אוריאל בוסו. הם מקבלים תמיכה שקטה וגלויה מצמרת הרבנים בבני ברק.

לא סופר

גם ברכסים לא ממש מחכים לשמוע את רצון הפוליטיקאים של 'דגל התורה' וכפי שחשפנו מספר פעמים, בגר"י שכטר מתכנן להריץ רשימה חדשה במקביל לרשימת דגל התורה ברכסים. הערב אנו חושפים לראשונה כי מסע ההחתמות כבר יצא לדרך.

פיילוט ייחודי

חברת הענק רפא"ל משיקה מסלול מיוחד לבוגרי ישיבות בעיר הצפונית נוף הגליל במסגרתו יוכלו החרדים להשתלב בענקית התעשייה הביטחונית בישראל. אנחנו נעקב ונדווח האם הפיילוט יישאר כזה או שמא יהפוך לעובדה מוגמרת.

זה קרה!

אתמול בשעות אחה"צ והערב החלו עשרות אלפי תלמידי ישיבות את זמן אלול כשבמהלך הימים הקרובים ישולמו פתיחות הזמן בכל היכלי התורה. הערב אנחנו עם ישיבת אור ישראל. צפו בתיעוד.

תם ונשלם

אין יותר מוצלח מלהפרד מבין הזמנים אב בקומזיץ מרגש של שירי אלול והימים הנוראים. וזה בדיוק מה שהיה אתמול באולפני קול ברמה בבני ברק בהשתתפות בחורי ישיבות וגם... אנוכי הקטן.

אלווווול!!!

ה'שופר' של עולם התורה עדיין מאושפז לצערינו בבית החולים, אבל אי אפשר שלא להיזכר בזעקה החברונאית האלמותית שבקעה מגרונו של זקן חברי המועצת בכל ראש חודש אלול. הנה לכם מעט תיעודים משנים עברו.

צוות מעייריב ו'כיכר השבת' מברכים את עמודי התווך לומדי התורה החוזרים להיכלי הישיבות והכוללים. וגם מקנאים בהם... בהצלחה!!!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר