חדשות עם קנייטש

מקווה בחינם, מרכז חסידי עולמי חדש והבחירות הסוערות • מעייריב

המכתב הדרמטי של חבר מועצת החכמים, המועמד החדש לראשות העיר בני ברק, העלייה הגדולה לאומן, המפגש של יו"ר ועדת החוקה עם ראש הישיבה באישון ליל והסליחות הארוכות ביותר בכותל המערבי (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

בין גדולי עולם

הבחירות לראשות העיר אלעד כבר יצאו מזמן מגבולותיה של העיר הקטנה והסאגה סביב הפרת ההסכם מצד דגל התורה מסרבת לרדת מהכותרות. הערב אנחנו עם מכתבו של חבר מועצת חכמי התורה ראש הישיבה הגאון רבי אברהם סאלים המביע פליאה על הפרת ההסכם.

בהכשר הליכוד

אם לא די בדרמות הפוליטיות אותן מספקות לנו המפלגות החרדיות בבני ברק, למגרש המשחקים הפוליטי התפרץ שחקן חדש - יעקב וידר, נציג הליכוד בעירייה החרדית. מה הוא מרוויח, איננו יודעים. מי המפסיד - זאת כבר נוכל לספר לכם.

לא נרתעים

פוטין משוכנע כי הוא יצליח להפחיד את חסידי ברסלב הגודשים בהמוניהם את העיירה האוקראינית אומן, באיומיו על "פרובוקציה אוקראינית" שתפגע במתפללים. חייבים לערוך לו היכרות עם החסידים - דבר לא ימנע מהם להגיע לרבנו.

מרכז עולמי חדש

אלפי חסידי ויז'ניץ ישתתפו במעמד הנחת אבן הפינה למרכז העולמי החסידי ישועות משה בבני ברק. התפילות שלהם בראש השנה ייראו אחרת. איזו שמחה! איזו התרגשות! מזל טוב...

עלייה לרגל

אחרי בוז'י הרצוג ובני גנץ, הגיע תורו של יו"ר ועדת החוקה של הכנסת לעלות למעונו של ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי ראובן אלבז. מי שמכונה "גדול המחזירים בתשובה" שוחח עם רוטמן על שאיפותיו לאחדות העם.

עננו אבינו, עננו

מי שענה לאברהם אבינו בהר המוריה, ירווה הלילה מלוא חפניים נחת בראותו עשרות אלפים ואף יותר מילדיו, הקרובים והרחוקים גודשים את המקום ממנו לא זזה שכינה מעולם ומתרפקים על אהבתו בבקשת הסליחות.

נותנים לך - תיקח!

השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי מש"ס, מביא לציבור בשורה של ממש. המקוואות יהיו פתוחים לציבור הרחב חינם אין כסף בערב ראש השנה ובערב יום הכיפורים. גם בשאר ימות השנה, רפורמת המחירים החדשה שלו תשפיע על יוקר המחיה. יישר כוח רבי מיכאל!

סופ"ש במעייריב

השבוע, אנו מסקרים לכם את כותרות השבועונים החרדים, אשר כמנהגם מידי שנה נותנים לנו הצצה על השנה שחלפה. תכלה שנה וקללותיה!

צוות מעייריב מאחל שנה טובה לצפוי התוכנית ולכלל גולשי כיכר השבת. כתיבה וחתימה טובה!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר