חדשות עם קנייטש

התחזית שמכניסה לחרדה את הישראלים בימי המלחמה • מעייריב

המסר של הלוחם לבחורי הישיבות, ההוראה של הגאב"ד למשלחת הצלה ארה"ב, כתיבת האותיות לספר התורה בבארי, הלוחם שהגיע לשבע ברכות בתל אביב ופקודת ש-גר בחתונות החרדיות (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אלף למטה

סרטון שפרסם חייל צה"ל בשם ויצמן, לוחם בגדוד 8170 בחטיבת גבעתי שהשתתף בקרבות בעזה, חורך את הרשת. בסרטון, ויצמן מבקש מלומדי התורה להמשיך להתפלל וללמוד - כי "מרגישים את התוצאות של זה בקרב".

כוכבים ומזלות

הפחד שהשתרר על אזרחים רבים בישראל בעקבות מעשי הטבח הנוראיים ביישובי הדרום במהלך חג שמחת תורה, לצד הלחימה המתמשכת בעזה, יוצרת גם תופעות שליליות של יהודים הפונים לברר את תחזיות העתיד והולכים לכל מיני חוזים בכוכבים ונמרולוגיים.

לא לפתוח פה לשטן

חברי משלחת הצלה ארה"ב, שעלו להתברך אצל הראב"ד הגאון רבי משה שטרנבוך, שמעו אותו מורה לנכדו כי אל לדבר על "היערכות לכל התרחישים" משום שיש בזה פתיחת פה לשטן רח"ל.

בראשית ברא אלוקים

17 שנה לאחר שבית הכנסת הוקם בקיבוץ בארי, מייסדת בית הכנסת, רחל פריקר משתתפת באירוע מרגש במיוחד - כתיבת אותיות לספר תורה חדש שיוכנס לקיבות בערב חג שמחת תורה תשפ"ה בעוד כשנה, לע"נ קדושי בארי.

מעזה לשבע ברכות

בקהילת אביר יעקב בתל אביב, חגגו את שמחת השבע ברכות לנכד המרא דאתרא הגאון רבי מרדכי אויערבך. במהלך השמחה, איחל המרא דאתרא לחייל מילואים ששב מעזה לחופשה קצרה, שיזכה לשוב מהמלחמה בשלום עם כל חיילי צה"ל.

2,3, ש-גר!

פקודת שיגור הירי ממפקדי צה"ל ללוחמים בשטח, עשתה לה כנפיים וחדרה גם לחתונות החרדיות. אחרי שירי "מני ממטרה", גם פקודת 2,3, ש-גר נכנסה לפלייליסט והפכה לשלא-גר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר