ישראל במלחמהישראל במלחמה
חדשות עם קנייטש

ה-"חפים מפשע" של עזה - קמפיין מרושע נגד שיחרור משפחת ביבס • מעייריב

סערת מינוי הנגיד לכהונה נוספת, המשפחות שבכו עם הגאון רבי שמעון גלאי, הר"מ הבכיר שמטלטל את עולם הישיבות, ליפא שמלצר ממשיך להסביר על החרם, המכשירים הכשרים ללוחמים בעזה, ההשחתה המזעזעת בבית הכנסת בבני ברק והקאבר הנוגה והעצוב (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

"בלתי מעורבים". עלאק.

סיפורה של משפחת ביבס, שהאם שירי נחטפה בשידור חי יחד עם שני ילדיה, הגדול בן 4 והקטן עוד לא בן שנה, ממשיך להסעיר את הציבור בישראל. מסתבר, שיש מהלכים על 2 שהסבל הזה מסב להם עונג והם לא מעוניינים שהוא ייפסק.

מה גפני רוצה?

יו"ר ועדת הכספים חבר הכנסת משה גפני מיהדות התורה, זועם על מינויו של נגיד בנק ישראל הפרופסור אמיר ירון לכהונה נוספת אולם צוות מעייריב תוהה האם גפני שכח את תפקידו לסייע לאותן משפחות עליהן הצביע כסובלות מהתנהלות הנגיד - בחקיקה בכנסת.

הלב של רבי שמעון

משפחות החטופים, אשר לא יודעים שינה טובה מה היא מאז שמחת תורה, נדהמו והתרגשו לראות את הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי משתתף בסבלם ובוכה בצרתם. אתמול הם בישרו לו - יש שכר לפעולתך.

"חונכנו לטיפשות"

הגאון רבי אברהם משה קירשנבאום, מראשי ישיבת נחלת הלויים, זועם וזועק על הבלבול ההשקפתי שנוצר בעולם התורה ובייחוד על היחס של בני התורה לחיילים המוסרים את נפשם למען כלל ישראל. והיו הדברים כמים קרים לנפש עייפה.

טלפון טיפש

אחת הבעיות שטורדות את שלוות לוחמי צה"ל ברצועת עזה, היא חוסר היכולת לתקשר עם בני משפחתם בשל הסיכון כי החזקת טלפון חכם עשוייה להסגיר את מיקום הכוחות. ביזמת כיכר השבת נמצא המענה בדמות טלפונים כשרים. צפו בתיעודים המרגשים של הלוחמים ה"מאושרים".

"שילמתי מחיר"

ליפא שמלצר מתייחס שוב לחרמות נגדו מצד הקהילות הקנאיות בארה"ב שלטענתו - 80% מהרווחים שלו באים מהם וטוען: "אני לא מתחרט לרגע".

השחתה מרושעת בבני ברק

מתנדבי ארגון השומרים בבני ברק נדהמו לגלות אלמוני משחית ספרי קודש וריהוט בבית כנסת בעיר. מתנדבי הארגון פעלו למעצרו בידי המשטרה של המשחית האלמוני.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר