ישראל במלחמהישראל במלחמה
חדשות עם קנייטש

איגוד בני הישיבות לבני העדה האתיופית והזעם על משה גפני והעמותה החילונית • מעייריב

סערת אחים לנשק, ה'מואזין' המפתיע בג'נין, תיעוד מההדלקות אצל הראשונים לציון וההדלקה המרגשת של הילדים היתומים במג'יק קאס (מעייריב) 

איצלה כץ | כיכר השבת |

האיגוד החדש

ראשי הישיבות הספרדים התכנסו לכנס הקמת איגוד בני ישיבות חדש לבני הקהילה האתיופית. האיגוד יעמוד בנשיאותו של ראש הישיבה הגאון רבי אברהם סאלים ןכל גדולי הדור הספרדים בירכו על המהלך המבורך.

אחים עם נשק

צוות מעייריב כבר תמה בזמנו על ההקלות המפתיעות אותן העניק יו"ר ועדת הכספים חבר הכנסת גפני מיהדות התורה לעמותת המנחאה נגד הממשלה והחרדים - אחים לנשק. הקמפיין וההתנצלות של העמותה היום, רק מוסיפים לתמיהה.

אורה זו תורה

כיכר השבת עם תיעודים בלעדייים ממעמדי הדלקת נרות החנוכה מתוך חיבוב מצווה אצמל הראשונים לציון הגאון רבי יצחק יוסף והגאון רבי משה שלמה עמאר.

ההגבלות בהר

רבים התאכזבו היום למשמע הודעת המשטרה כי העלייה והכניסה לציון הרשב"י במירון תוגבל משמעותית - זאת בשל איומי וירי החיזבאללה לעבר הגליל מאז תחילת המלחמה בעזה. צוות מעייריב מצטרף לאכזבה הרבה, אבל זוכר ומזכיר כי "וחי בהם" זהו ציווי אלוקי.

משמח את שלי

מי שלא ראה את המחזה, לא יוכל להבין את התעצומות וההתרגשות. היה זה מחזה מרומם ומרטיט כאשר אלפי יתומי ארגון "זה לזה" הדליקו יחד נרות חנוכה, במתחם המג׳י קאס הענק במישור אדומים. 'כיכ השבת' פרסם את התיעודים המרהיבים והמרגשים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר