חדשות עם קנייטש

ההתחייבות של בעל המכולת שריגשה את הפוסק • מעייריב

העסק ברמת גן שייסגר בשבת, המסר של ראש הישיבה לאברכים, הטריק הפוליטי של השר באמצע המלחמה הפגישה של ראש הישיבה הירושלמי בראשון לציון והפיוט בלב חאן יונס בעיצומה של המלחמה • צפו בתוכנית המלאה (מעייריב)

יהודה גליקמן | כיכר השבת |
(מגיש: יהודה גליקמן | צילום: למי עזוז | עריכה: ידידיה כהן)

שטייגען לאור הפנסים

החשמל בישיבה נפל בעיצומו של סדר שלישי והבחורים בישיבת 'בית מתתיהו' שהיו בעיצומה של סוגיית ברי ושמא החליטו שאין ספק מוציא מידי ודאי והמשיכו ללמוד לאור פנסי הטלפונים שנשלפו מהר מהכיסים.

ברכת ראש הישיבה

ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו שהגיע למסור שיעור בהיכל הכולל המפורסם 'בית הלל' בבני ברק הזכיר לאברכים שעליהם עומד העולם כולו - בימי מלחמה כמו בימי שלום. ויאמר לצרותינו די.

כי היא מקור הברכה

בעל העסק מרמת גן, החליט להתחזק ולהתקרב לעולם התורה בזכות ניסי המלחמה והתחייב בביתו של הפוסק הגאון רבי יצחק זילברשטיין לסגור את החנות בשבת וזכה לברכה חמה לברכה והצלחה.

כחול אשר על שפת הים

שיחתם המרתקת בענייני חינוך של ראש ישיבת חידושי הרי"ם חתן האדמו"ר מגור הגאון רבי חיים יהושע שור עם הגאון הינוקא רבי שלמה יהודה בארי הזכירה לכולנו כמה חשובה האחדות כדי לזכות לברכתו הנצחית של הקב"ה לצאצאי אברהם אבינו.

התקרבות באמצע המלחמה

יו"ר המחנה הממלכתי השר גנץ - חבר קבינט המלחמה - פינה את לוח הזמנים הצפוף כדי לבקר ביישוב החרדי ביתר עילית - לא כדי לעשות פוליטיקה חלילה אלא כדי לתת עזרה וסיוע בנושאי הביטחון השוטף ושאר הצרכים הדחופים של תושבי העיר. ישר כוח.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר