חדשות עם קנייטש

הוסרה ההשגחה: רבני העיר בני ברק מתריעים על סכנות חדרי האינטרנט • מעייריב

חבר המועצת והמקובל הקדוש שימשו כמוהל וסנדק בברית לצאצא המשותף, הנס של הגר"מ מאזוז, היו"ר החדש של הטוענים הרבניים, חתונת בן הגר"ב שמואלי והשיר של הגרמ"ש שפירא זצוק"ל (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הוסרה ההשגחה

רבני העיר בני ברק הגאון רבי שבח צבי רוזנבלט והגאון רבי יצחק אייזיק לנדא, הודיעו במכתבים וכרזות ענק שנתלו על לוחות המודעות בבני ברק, כי בשל בעיות רוחניות, הם מסירים את ההשגחה מחדרי המחשבים בעיר.

בגלל אבות

חבר המועצת הגאון רבי יצחק זילברשטין השתתף השבוע בשמחת הברית לבן נינו - נין לחתנו המקובל רבי דוב קוק מטבריה. הגר"י שימש כסנדק, וחתנו - שהוא בעצם הסבא רבא של הרך הנימול היה המוהל. להגעתו של הגר"ד - קדם מכתב מרגש.

נס ההצלה

ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז, עלה לתורה הבוקר בהיכל ישיבת כסא רחמים, כשלאחר מכן הוא בירך ברכת הגומל ללא שם ומלכות, זאת כהודאה להשי"ת על הנס המופלא בו קיבל את חייו במתנה לאחר שצנח מגובה של 3 קומות.

מזל טוב ליו"ר החדש

ללשכת הטוענים הרבניים נבחר יו"ר חדש הלוא הוא טו"ר משה לייבוביץ'. ליו"ר הנבחר מצפה עבודה קשה ואתגרים רבים בהם מעמדם של הטוענים הרבנים ומעמדם של בתי הדין הרבניים במדינת ישראל של שנת 2024.

ישמח חתני

בירושלים התקיימה שמחת החתונה לבן זקוניו של ראש ישיבת המקובלים 'נהר שלום' הגאון המקובל רבי בניהו שמואלי - החתן החשוב משה אליה שמואלי. הצלם שוקי לרר מגיש גלריה מהשמחה הגדולה בה השתתפו מאות תלמידי הרב, ובראשם גדולי תורה, אדמו"רים ותלמידי חכמים.

בויא אל פרעה

בכל שנה כאשר היו מגיעים פרשיות השבוע שעוסקות בעשר המכות שנחתו על המצרים לפני שעם ישראל יצא מחשיכה לאורה, היו רגילים תלמידי ישיבת באר יעקב בראשות הגאון רבי משה שמואל שפירא זצ"ל לשיר ולזמר את הניגון "בויא אל פרעה", ובמיוחד לפני פרשת בוא. השירה היתה מתפזרת גם בשאר היכלי הישיבות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר