חדשות עם קנייטש

תרחיש האימה בצפון; תיעוד בלעדי: החניון ב'מעיני' הוכשר לקליטת פצועים • מעייריב

ה'חיזוק' במירפלד שפתח את הפקק של ה'אלטערס', האלמנה שבכתה במחנה שורה, ההתפרצות של משפחות החטופים על הח"כ החרדי, פרס קרל הגדול הוענק לרב החרדי ופרטיות הבחורים שמוציאים רישיון נהיגה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

תיעוד בלעדי

חניון בית החולים מעייני הישועה בבני ברק, הוכשר בימים האחרונים לקליטת המוני פצועים רח"ל, כחלק מההיערכות המאסיבית בישראל למלחמה אדירה בצפון. הרכבים פונו מהחניון, וציוד רפואי חדיש הותקן בחניון המוגן ממתקפת טילים מבחינה גשמית בקירות בטון - ומבחינה רוחנית מהבטחותיהם של מרנן החזו"א והגרח"ק זיע"א.

הפקק במיר ברכפלד השתחרר

בחודשים האחרונים, החלה דאגה של ממש ב'קיבוץ' של ישיבת מיר ברכפלד. מאז תחילת זמן חורף - אף בחור לא התארס. ראש הישיבה הגאון רבי נועם אלון נאם במסיבת חנוכה, וביקש מכלל תלמידי הישיבה - צעירים ומבוגרים, להתחזק בלימוד ולקבל על עצמם שלא להיכנס לבית המדרש עם טלפונים. ארון מיוחד נבנה לצורך כך - ו-15 בחורים התארסו מאז בשעטו"מ.

ה'חדר ייחוד' העצוב בעולם

הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן, שהגיע לביקור חיזוק במחנה זיהוי החללים שורה ברמלה, פגש שם אלמנה טריה שסיפרה בבכי - כי זו הייתה הפעם השנייה שלה ב"חדר ייחוד" עם בעלה... הפעם הראשונה הייתה לפני שנתיים, בעת שנישאה לבעלה שנפל בקרב במרכז רצועת עזה. אנא השם אלוקים, אמור לצרותינו די!

מענה רך

יו"ר ועדת הכספים, חבר הכנסת משה גפני, לא התרגש מהתפרצות משפחות החטופים לישיבת ועדת הכספים של הכנסת בראשותו. הוא האזין בקשר רב לכאבם של המשפחות והבטיח לסייע להם מול ראש הממשלה. הסאגה הסתיימה בחדרו של יו"ר דגל, בתפילת מנחה (קצרה) משותפת עם משפחות החטופים.

קרל הגדול

נשיא ועידת רבני אירופה, הגאון רבי פנחס גולדשמידט, קיבל את הפרס היוקרתי ביותר באירופה - הפרס שמוענק בדרך כלל למלכים ולנשיאים. הגר"פ שיבח את כל רבני הועידה העושים לילות כימים למען יהדות אירופה.

צל"ש למשרד התחבורה

בעקבות פניית צוות 'מעייריב' למשרד התחבורה לפני כשבועיים, אודות הפירצה החדשה בפרטיות מחזיקי היתר נהיגה - רישיון נהיגה, באתר משרד התחבורה, במשרד מיהרו לתקן את פירצה. צוות מעייריב מזכיר לתלמידי הישיבה שלא לעבור על כללי הישיבה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר