חדשות עם קנייטש

שיחה 'ישראלית' עם ראש הישיבה והדילים החדשים בבחירות • מעייריב

המפץ החסידי הגדול - גם באלעד, הויתור של הגרש"ב סורוצקין בנווה יעקב, הערעור של המחבלים בעליון נדחה סופית והמכות הכלכליות נמשכות (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

המפץ החסידי

אחרי הוראתו של האדמו"ר מויז'ניץ לפעול לטובת מועמדותו של מועמד ש"ס לראשות העיר בית בית שמש סגן השר משה אבוטבול, הגיעה תורה של אלעד - ובכיכר השבת נחשף אמש כי האדמו"ר צפוי להורות על תמיכה במועמד ש"ס יהודה בוטבול - ולא במועמד שלומי אמונים ישראל פרוש. 3 ימים לפני הבחירות - האדמו"ר ישבות באלעד עם אלפי חסידיו.

הוויתור של ראש הישיבה

ראש הישיבה הגרש"ב, החליט להקים בשכונת נווה יעקב תלמוד תורה חדש - שיצטרף לרשת הענפה של תלמודי התורה שלו ברחבי הארץ. הצורך בהקמת הת"ת החדש הגיעה בשל הגידול המבורך בכמות האברכים בשכונה. אולם, לאחר שנראה היה שהת"ת הוותיק יותר - קמניץ, צפוי להיפגע מהמהלך - ביקשו רבני השכונה מהגרש"ב לוותר - והוא ויתר! לא לפני שדאג כי כל הנרשמים לת"ת החדש ישובצו בתלמודי תורה אחרים לבל יישאר חלילה ילד ללא מסגרת לימודית נאותה וראויה בשנת הלימודים הבאה.

העברית של הגר"ד לנדו

עשרות צעירים מבתים שאינם חרדים המתגוררים בעיר הצפונית בית שאן - הגיעו יחד עם הרב פנחס בדוש - כדי לעשות סיום מסכת ולהתברך בביתו של ראש הישיבה הגאון רבי דוב לנדו. ראש הישיבה קיבל אותם במאור פנים ובמשך דקות ארוכות מסר להם שיחת חיזוק וקירוב כשהוא מקפיד לחרוג ממנהגו לדבר רק בלשון הקודש או בדברי תורה ודיבר בלשון קלה בעברית כדי שיבינו בקלות את דבריו.

המחבלים נדחו בבג"ץ

בית המשפט העליון דחה את ערעורם של המחבלים אשר ביצעו פיגוע דריסה בירושלים לפני 5 שנים בו נפצעו שני בחורי ישיבה חרדים - אברהם ארנד ואליהו פוקס. המחבלים ירצו עונשי מאסר של 11-16 שנים בכלא הישראלי.

מכה רודפת מכה

אחרי העלייה במחירי הדלק והחשמל - ענקית המזון יונילוור מודיעה גם היא על התייקרות חלק ממוצריה בשיעור של עד 9%. בין המוצרים המתייקרים - שוקולד של קליק, שמפו דאב, פינוק, גלידות ומוצרי ניקיון. אנחנו כאן כדי להזכיר לכם - שיש תחליפים ממותגים אחרים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר