חדשות עם קנייטש

פגישה חשאית של חבר המועצת הליטאי עם האדמו"ר מבעלזא • מעייריב

ההתרחבות של 'היכל יצחק' בקרית ספר, פרוש עשה 'טובה' לגלנט - ו'חטף' בטוויטר, כנס השלוחות בחב"ד, הוועד המיוחד לקשישי מיר ו'יום ההצלה' של ויז'ניץ (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

מפגש נדיר

אל מעונו של האדמו"ר מבעלזא, נכנס בשקט בשקט חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה ראש הישיבה הגאון רבי שרגא שטיינמן להתייעצות וברכה. ברקע הדילים הפוליטיים והשמועות על הצטרפות בעלזא לציר שלומי אמונים-דגל, המפגש עורר עניין רב במגזר החרדי.

כינוס השלוחות

הבוקר נפתח בחצר בית חב"ד העולמי בניו יורק, אירוע מיוחד של 'כינוס השלוחות העולמי' של חסידות חב"ד, בהשתתפות אלפי שלוחות, שהגיעו ממאה מדינות, ובהם כאלף שליחות מישראל. סדר היום של הכינוס כולל סדנאות עשירות, הרצאות מרתקות ופאנלים מיוחדים, שהותאמו במיוחד לכינוס השליחות ולאתגרים הרבים העומדים לפתחן של השליחות.

היכל פלאם בהיכל יצחק

נחנך ברוב פאר והדר ובהשתתפות קהל רב - היכל ענק לתפילה ולימוד לטובת אלפי תושבי העיר מודיעין עילית והסביבה במרכז התורה והתפילה הגדול של קהילת היכל יצחק במודיעין עילית. המזוזות בפתחי בית ההיכל החדש נקבעו ע"י המרא דאתרא הגאון רבי מאיר קסלר, רב הקהילה הרב גפני ושר הדתות מיכאל מלכיאלי.

הנאום, השבר וההסתה

השר מאיר פרוש ניגש אתמול כנציג הממשלה לענות על שאילתה שהוגשה כלפי שר הביטחון בנושא הקדמת גיוסם של תלמידי מכינות קדם צבאיות וישיבות הציונות הדתית. אך מול זאת – הוא זכה כמיטב מסורת הניגוח - לערימות של ביזוי, שיסוי והקנטה ברשתות החברתיות רק בגלל איזו הסכמה מופרכת שלחרדי אסור לדבר על הצבא.

ועד לקשישים

הודעה מיוחדת התפרסמה השבוע בהיכלה של ישיבת מיר המעטירה על ועד מיוחד מהמשגיח הגאון רבי בנימין הצדיק - פינקל שיימסר לאברכי הישיבה שגילם חצה את גיל 65 ומעלה בלעה"ר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר