חדשות עם קנייטש

הבחור הגרודנאי סיים סדר נזיקין בבית החולים והמתמיד שנפטר • מעייריב

הזעם על חילול השבת המיותר של נתניהו, הראשל"צ התפלא עם ראשי הישיבה: "מה זה סוף זמן?", הנפטר שהגר"ח התבטא עליו: "יודע יותר ממני" ותהלוכת האחדות של הגר"מ בתל אביב (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

פיקוח פוליטי דוחה שבת?

חברת דירוג האשראי העולמית 'מודיס', הורידה בליל שבת את התחזית שלה למדינת ישראל ומי שמיהר להגיב תוך חילול שבת מחפיר היה ראש הממשלה בנימין נתניהו. שעות לאחר השבת - הנציגים החרדים מחו בו.

"מה זה סוף זמן?"

הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף, הביע את כאבו על התופעה הרווחתץ בעולם הישיבות, של 'רפיון' בחודשים האחרונים של זמן חורף. את הדברים הוא אמר במהלך השיעור השבועי הקבוע בבית הכנסת היזדים, בנוכחות שניים מגדולי ראשי הישיבות במגזר הספרדי - הגר"ח כהן והגר"ש בצלאל.

בית המקדש נשרף!

בליל שישי הלך לעולמו העילוי המתמיד הידוע של ישיבת פוניב'ז הגאון האדיר רבי אהרן יהושע צוקר זצ"ל שהיה ידוע בגאונותו המיוחדת לצד שקידתו בתורה. ולא מדובר בעוד מתמיד גאון אלא בספר תורה מהלך כפשוטו. זר שלא היכרו - לא יבין זאת. עליו אמר מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי זצוק"ל - "הוא יודע תורה יותר ממני". חתנו הוא הפוסק המפורסם הגאון רבי עמרם פריד.

הסיום של הגרודנאי בבית החולים

תלמיד ישיבה מגרודנא אשדוד שחלה לאחרונה בחיידק טורף ומסוכן שפגע בגבו וגרם לו לשיתוק זכה לערוך סיום על סדר נזיקין תוך כדי האשפוז בבית החולים יחד עם עשרות מחבריו שהגיעו ביוזמת ארגון שמחת אחים - לשמח אותו ולהיות איתו ברגעים המתוקים.

תהלוכת האחדות

מאות מתושבי תל אביב מכל החוגים והעדות בראשות הגאון רבי מרדכי אויערבאך והרב הראשי רבני העיר השתתפו השבוע בהכנסת ספר תורה למדרשת זיו בביהכנ"ס אביר יעקב, לעילוי נשמת הנרצחים בטבח והחיילים הקדושים שנפלו בקרבות ולזכותם של החטופים ולשיבתם בשלום הביתה בריאים ושלמים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר