חדשות עם קנייטש

הבוגרים לראש הישיבה: לקבל רק מישיבות ליגה א' • מעייריב

פגישת האדמו"ר הקנאי עם המקובל הקדוש, חבר המועצת בנאום מרגש ב'ירחי כלה', אוריאל בוסו משדר 'עסקים כרגיל', פטירת המקובל התימני וההתפתחויות הפוליטיות בבית שמש (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

כנס בוגרי מיר ברכפלד

בכנס מיוחד שנערך בבית ראש ישיבת מיר ברכפלד, הגאון רבי נועם אלון, התכנסו עשרות בוגרי הישיבה שמתכוונים לשלוח את ילדיהם לישיבה וביקשו מהנהלת הישיבה לקבל לשורותיה בשנה הבאה רק תלמידים מהישיבות הקטנות החשובות ביותר בירושלים. ראש הישיבה והמשגיח, הסכימו לבקשה תוך שהם מדגישים - מהו סוד ההצלחה של הישיבה.

פגישה בטבריה

בימי השובבי"ם הנודעים בקרב עם סגולה לימים נעלים, נוהג האדמו"ר מתולדות אהרן לשהות בהתבודדות בעיר טבריה, שם עובד את עבודתו הקדושה והטמירה רחוק מהסובבים. אתמול, עלה לבקרו במעונו, הגאון הצדיק המקובל רבי דוב קוק. תוכן השיחה נסובה בענייני נגלה ונסתר כיד ה' הטובה עליהם.

לחיות עם התורה

במלון רמדה בירושלים נפתח ה"ירחי כלה" השנתית של אגודת ישראל בארה''ב. את משא הפתיחה נשא ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי מאיר צבי ברגמן שנאם: "אנחנו מאד מעריכים אתכם שאתם עוזרים ללומדי התורה ואתם בעצמכם לומדי תורה".

עסקים כרגיל

שר הבריאות אוריאל בוסו הודיע לביהמ"ש כי הוא לא מתכוון להסיר את מועמדתו לראשות העיר בני ברק. הדיון בעתירות שטענו כי הוא לא תושב העיר יתקיים מחר ב-11:00. אמש, אמר השר אוריאל בוסו "תנועת שס תהיה מאוד מאוד גדולה במועצה הבאה 8-9-10 מנדטים, זה אפשרי. אשמח לקבל תמיכה של כולם גם לראשות".

אבל כבד

אבל כבד בעדת תימן: הלילה הלך לעולמו הרב הצדיק מארי שלום לוי חמדי זצ’’ל מראש העין, אשר היה ידוע בצדקותו הרבה והמונים שיחרו לפתחו לקבל ברכה ועצה. היה בקיא בספר הזוהר הקדוש בעל פה, באופן מעורר התפעלות. במשך שנים התמסר למען הציבור והיה מכתת רגליו ממקום למקום לברך את עמו ישראל באהבה, לחזק את מעריציו ומכריו, ולהשיבם בתשובה שלימה לתורה ולמצוות. זכר צדיק וקדוש לברכה.

התפתחויות דרמטיות בבית שמש

תמיכת הליכוד בבית שמש במועמד ש"ס משה אבוטבול, מזיקה אמנם לעליזה בלוך - שנואת נפשם של חברי הליכוד, אולם לא בהכרח מקדמת את מועמדותו של ראש העיר לשעבר סגן שר החקלאות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר