חדשות עם קנייטש

רכסים לא גומרת להפתיע, והפעם... צ'ולנט לנשים בלבד • מעייריב

פרויקט המגורים באישור חבר המועצת, המבחן הפומבי לילדי תל אביב, הכתבה מכיכר השבת שמככבת בערוצי השטנה של חמאס, חנוכת הבית בבית שמש עם הנגיד המפורסם והרבנים והדריכות לקראת פרסום מסקנות ועדת החקירה של אסון מירון (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הפתרון למצוקת הדיור - מבית מדרשו של חבר המועצת

עשרות שנים בהם הציבור החרדי התעקש על בניית בנייני מגורים בגבהים שיאפשרו מגורים גם ללא שימוש במעליות שבת, ונדמה כי המגזר החרדי הולך לקראת פתרון שיספק מענה למצוקת הדיור החרדי. בשכונת גבעת מרדכי, אושרו לבנייה רבי קומות בגבהים של כ-30 קומות - מעל מבנה ישיבתו של חבר מועצת גדולי התורה הגאון רבי דוד כהן - ישיבת חברון. האם מחברון הגבעה תצא הבשורה לשאר הריכוזים החרדים? ימים יגידו.

מבחן פומבי לע"נ הגרש"ז

בתל אביב, התקיים מעמד מרגש במיוחד בקהילת אביר יעקב סדיגורה בהנהגת רב הקהילה הגאון רבי מרדכי אויערבך - לעילוי נשמתו של אביו מגדולי הדור הקודם הגאון רבי שלמה זלמן אויערבך זללה"ה לרגל יום פטירתו.

איך הגיע ר' מיילך לטלגרם?

תיעוד של הצלם דוד כהן, שפורסם הבוקר ב'כיכר השבת' ובו נראה המשפיע החסידי המפורסם ביותר במגזר החרדי - הגאון רבי אלימלך בידרמן, במעמד הדלקה בציון הרשב"י במירון, כיכב הבוקר בערוצי הטלגרם של הערבים שונאי ישראל עם פרשנות מעוותת ומשעשעת להחזקת אבוקות האש של המשפיע בטקס.

הנגיד הישיש מתברך מילדי בית שמש

רובי שראן, מהנגידים המפורסמים ביותר במגזר, הגיע לבית שמש למעמד חנוכת הבית שנתרם על ידו, והתברך מעשרות הילדים שבירכהו בחום. במעמד השתתפו גם המרא דאתרא הגאון רבי נתן קופשיץ, והמקובל המפורסם הגאון רבי גמליאל הכהן רבינוביץ'.

מחר זה קורה

ועדת החקירה הממלכתית שהוקמה בכדי לחקור את שורת המחדלים שהובילו לאסוטן האזרחי הגדול בתולדות מדינת ישראל - אסון מירון, צפוייה לפרסם את מסקנותיה מחר ב-12:00 בצהריים, כאשר ישנם רבים מעסקני המגזר החרדי הכוססים את ציפורניהם במתח לקראת הפרסום. יצויין - כי לוועדה אין שיניים ולא תהיה השלכה ישירה מפרסום המסקנות על עתידם הפלילי של המעורבים, אולם בכל תביעה שתיפתח כנגד אי מי מהמעורבים - מסקנות הוועדה ישמשו כעד.

צ'ולנטיה לנשים בלבד

ברכסים, שמידי פעם מפתיעים אותנו עם בחירות בבתי כנסת ומערכת בחירות צמודה במיוחד, התפרסמה ידיעה קטנה המבשרת על עידן חדש: מעדניית ליל שישי לנשים בלבד. גולשות מעייריב בטוח ישתפו אותנו בחווייה הקולינרית החדשה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר