חדשות עם קנייטש

התקפלות חרדית או קומבינה? הכל על מתווה הגיוס החדש • מעייריב

הפסק הדרמטי לתושבי הצפון, הג'ינגל שהפיקו ב'פלג' לרגל ההפגנה, צו הביניים נגד הישיבות, הביקור של ר' מיילך בביהמ"ד של האדמו"ר החדש בבית שמש וכתיבת האותיות לספר התורה עם משפחות החטופים (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

התקפלות או קומבינה

בניגוד להצהרות המפורשות של ראשי הישיבות מהמגזרים הליטאים, הספרדים וחסידים, כתב כיכר השבת ישי כהן חושף היום כי במפלגות החרדיות הגיעו להבנות עם הליכוד על מתווה חדש לחוק הגיוס שיכלול יעדים ומכסות וסנקציות.

בדיקת חמץ בקריית שמונה

לאור המצב המתוח בצפון, פרסם הדיין הגאון רבי מיכאל עמוס - זקן חברי בית הדין הגדול, פסק הלכה בו הוא מורה למשפחות המפונים מהצפון - שלא לבדוק את החמץ בבתים הממוקמים בטווח הירי התמידי של חיזבאללה.

בחירות או הפגנה?

לראשונה בעצרות במגזר החרדי - ג'ינגל מוזיקלי חדש הופק והופץ לקראת הפגנת הפלג הירושלמי שהתקיימה היום בירושלים מול לשכת הגיוס בירושלים נגד גזירת הגיוס. מילות הג'ינגל הולחמו לשיר "ממלכת כהנים" שהודבק על אחד מלחני גור המוכרים ביותר.

ר' מיילך והאדמו"ר החדש

בבית שמש התקיים אמש מעמד רב רושם בו הגיע המשפיע החסידי הנודע הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן לקבוע מזוזה בבית המדרש החדש של האדמו"ר מספינקא בית שמש בשכונת רמת בית שמש ד' 3. צוות מעייריב מברך על ההתפתחות התורנית הברוכה בשכונת הענק - בחסותו של האדמו"ר.

מקבר רחל לרשב"ם 23

הרב דוד דרוק יחד עם שי ונקרט, אביו של עומר שנחטף לעזה, התכנסו למעמד כתיבת אותיות בספר התורה בקבר רחל. ספר התורה ייכנס לביתו של שר התורה הגאון הרב חיים קנייבסקי זכר צדיק לברכה לזכות ולמען השבת החטופים ולעילוי נשמת הנרצחים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר