חדשות עם קנייטש

בגלל החרדים? פיצוץ חסר תקדים ביחסי המפכ"ל והשר • מעייריב 

האלימות הקשה במירון והתגובה העלובה של המשטרה, ההקלטה של הגר"ד סגל על חוק הגיוס, השטיח האדום באשדוד לכבוד האדמו"ר, הסופר שנפטר שעות אחר הכנסת ספר התורה לע"נ רעייתו וההסבר של ה'ינוקא' לסגירת ציון הרשב"י בל"ג בעומר (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אלימות בחסות החוק

קצרה היריעה מלהכיל את עומק התסכול במגזר החרדי לנוכח התנהלות השוטרים במירון כלפי קשישים, קטינים ונשים. אבל תגובת המשטרה - מצריכה תגובה בפני עצמה מהמשטרה. המשטרה בחרה להתנער מאחריות ופרסמה גלריה בה מתועדים שוטרים מקבלים טיפול רפואי באמבולנס. קשה להבחין בתיעוד של המשטרה באיזה פלסתר מדובר, אבל רק לאחר שהשר בן גביר הודיע על השעיית השוטר, המשטרה "הזכרה" להוסיף לתגובה קטע שככל הנקראה "נשמט בטעות" מהתגובה המקורית - על כך שהשוטר שתועד מפיל קשיש, יושעה עד לבירור העניין.

לא רק בישיבות אשכנזיות

בבית ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי אברהם סאלים - התקיימה פגישת ייעוץ חשובה ודרמטית בהשתתפות ראש הישיבות שהתכנסו במטרה להקים קו ופורום ייעוץ חינוכי לתלמידי הישיבות הספרדיות לאור הצורך המתגבר לתת מענה לעשרות בחורים מתלבטים בעולם הישיבות המתרחב וגדל לתפארת עולם התורה.

המלכוד של דגל

למרות השתיקה הרועמת של הח"כים החרדים, ההנהגה הרוחנית מביעה את דעתה בקול רם והיום נחשפה ב'כיכר השבת' הקלטה של המשגיח הגאון רבי דן סגל, בה הוא נשמע מוחה בתוקף על הכוונה לגייס בחורים שאינם לומדים יום שלם.

שטיח אדום באשדוד

ביום חמישי האחרון הופיע הרבי מויז'ניץ בשערי העיר אשדוד למסע הקודש "מלך במלוכה" עם הגעתו של הרבי לרובע ז' המתינו לו החסידים בלבוש בגדי שבת יחד עם המונים מתושבי העיר שהגיע לקבל את פני האדמו"ר. רבים מתושבי העיר יצאו לחזות בכבוד המלכים לו זכה האדמו"ר מחסידיו.

לא סתם סופר

שעות לאחר שבכה בהתרגשות אדירה עת זכה לכתוב ולהכניס את ספר התורה שנכתב לעילוי נשמת רעייתו, הרב יעקב מאיר ארליך זצ"ל השיב את נשמתו ליוצרו לאחר שהגשים את חלומו הגדול והטהור.

מה רשב"י רומז לנו?

הינוקא, הגאון רבי שלמה יהודה בארי התייחס במעמד ההדלקה בנוכחות אלפים רבים, לשאלה שמטרידה כמעט כל יהודי: למה בשנים האחרונות ציון הרשב"י נסגר להמונים ביום ההילולה? הינוקא הסביר. בין אדם לחברו זה אש!

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות