צפו בהספד של פריד

המוזיקאים החרדים שבורים: "כל אחד הרגיש שאתה החבר הכי טוב שלו"

דדי גראוכר, היה אחד הזמרים הכי אהובים בתחום, לאחר לכתו אמש, חבריו סופדים לו ומבכים את לכתו הטרגי | שולי רנד ספד: "אבד חסיד מתוק מן הארץ" | כל ההספדים (דיין האמת, מוזיקה)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
פריד, רנד ויואלי דיקמן עם גראוכר

איש העסקים והזמר הפופולרי, דדי גראוכר ז"ל, הלך אמש (שני) לבית עולמו, חבריו לתחום המוזיקה סופדים לו ולדמותו.

הזמר אברהם פריד ספד לו בסרטון מיוחד: "עצוב וכואב מאד יחד עם כל בית ישראל את לכתו של ידידי האהוב עם הלב הרחב והקול הענק, דדי גראוכר ז"ל".

ההספד של פריד (צילום: אינסטגרם)

יואלי דיקמן ספד לדדי גראוכר ז"ל וכתב: "רק לפני חודש התחלנו לעבוד על פרויקט של ההקלטות האחרונות שהקלטת אצלי באולפן, סיפרת לי שאחרי זה כבר לא שרת בשום מקום זה היה ממש רגע לפני שחלית, כמה רצועות מדהימות שאחת מהם היתה חדשה מלחנו של ענק המלחינים יוסי גרין".

בהמשך דבריו ספד לו בכאב: "דדי היית בשיאך, הגעת לאולפן לשיר גייד עם כל האנרגיות והחיוך וההומור השמור רק לך ! דדי... אני לא מאמין שרק לפני שבועיים וחצי שוחחנו בטלפון כמעט שעה בדרך לאירוע, התחלתי לעבוד על עיבוד ועל רעיון גדול שסיפרת לי לשלב בשיר שיוסי גרין הלחין לך, דדי אני בוכה ביחד עם אלפי חברים ידידים שכל אחד הרגיש שהוא החבר הכי טוב שלך ואתה שלו. אני לא מאמין שאני משתמש בלשון עבר דדי... החיוך, הצחוק, ההומור שלך והפירגון התמידי שנתת יחסר לנו, דדוש תמליץ עלינו למעלה ותמשיך לחייך עלינו תמיד. יהי זכרך ברוך".

הזמר אריק דביר משתף בכאב על פטירת דדי גראוכר ז"ל: "דדי היקר כמה הכרת הטוב יש לי אליך, כמה עצוב וכואב לי עכשיו לא יכול להסביר לאף אחד רק לך, חששתי מהיום הזה, מהשעה הזאת ומהרגע הזה, בכל ליבי האמנתי שאתה חוזר הביתה וממשיך עם המשפחה המדהימה שלך הרבה שנים, לא מאמין שאני כותב עליך בלשון עבר, לא נתפס - ב.ד.ה. דדי האהוב, יום אחד אולי אני אספר כמה אני חייב לך וכמה אתה היית איש יקר ואנושי ואיך ידעת תמיד להתקשר להתעניין ולעודד, תהיה מליץ יושר עלינו, על מלכה היקרה וילדיך היקרים והאהובים".

הזמר שולי רנד: "אבד חסיד מתוק מן הארץ! הלב כואב על כי נפרדנו מדדי גראוכר אחד מראשוני וגדולי המוסיקה היהודית. דדי היה שייך לאנשים האלה שכשאתה רואה אותם נהיה לך טוב על הלב, החיוך, ההומור, טוב הלב, העין הטובה. סופר מענטש. יהודי אמיתי וזמר נפלא. תתפלל עלינו דדי. חבל על דאבדין".

הזמר ישי לפידות: "עוד נספר ונשיר את זכרונותינו וזיכרונותיו... אבל הלילה נשקע בעיקר בכאב ובאבל על לכתם של האופטימיות החיוך וה-אל ייאוש של דדי המתוק".

הזמר רולי דיקמן כתב: "דדי המשמח והאהוב. גדלתי עליך ממש. ‏אין קלטת שלך שלא היתה אצלי, ‏כמה חיוך ושמחה יצא ממך, היית ‏השראה ענקית בשבילי ולכולם. אלוקים רוצה את הטובים לידו".

הזמר מוטי ויזל כתב: ‏"ברוך דיין האמת ‏אבי אימפריית החסד ר' עודד דוד (דדי) גראוכר זצ"ל. ‏משתתפים בצער רב עם בנו איש ‏החסד שי היקר וכל המשפחה ‏החשובה. מן השמים תנוחמו".

הזמר מיכה גמרמן כתב: "הארץ מבכה את אובדנו של דדי גראוכר ז"ל והשמיים חוגגים את הגעתו של אחת הדמויות הבולטות והשמחות שהיו ליקום. גדלתי עם דדי גראוכר סביבי, הוא היה בשבילי מנטור ודוגמא לבן אדם טוב, שמח ותמיד עם חיוך ומילה טובה. הוא ללא ספק היה סמל של מוזיקה יהודית בינלאומית ושיריו בהחלט יהיו נצחיים. היה לי הכבוד לארח אותו כחבר וזמר ביום הבר מצווה שלי. תודה לך דדי על כל האושר שהבאת לחיי ולחיי מיליוני יהודים ברחבי העולם! ת.נ.צ.ב.ה.".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר