"מה הבעיה בשבילו?" 

מצמרר: הרב יגאל כהן מספר על רגע ההחייאה על נכדתו | צפו

מזכה הרבים הרב יגאל כהן, איבד בתחילת השבוע את נכדתו איילה צרף ע"ה, בשיעור שמסר בביתו של הראפר המוכר, הוא שיתף את הנוכחים בתחושות שהיו לו ברגעי ההחייאה | צפו בדבריו (חרדים, דיין האמת)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
הרב יגאל כהן על ההחייאה

ימים אחדים אחרי הטרגדיה: מזכה הרבים הרב יגאל כהן סיפר על הפרידה מנכדתו הפעוטה הילדה איילה צרף ז"ל, שהלכה לעולמה ביום ראשון השבוע והיא בת חודשיים, לאחר שנולדה עם סיבוך קל בלידתה.

בשיעור שקיים אתמול (שלישי) מזכה הרבים אצל הראפר המפורסם קובי שמעוני - המוכר בשם 'סאבלימינל', הוא סיפר על רגעי ההחייאה.

"יש לריבונו של עולם בעיה להחזיר את הדופק?", פתח הרב יגאל בדברים מצמררים: "שניה אחת להחזיר את הדופק, זו בעיה בשבילו? אבל הוא החליט שלא. שמעון (ברדי), הנהג שלי, הוא זה שהגיע לשם במקרה ועשה עליה את ההחייאה, היא הייתה בידיים הכי טובות, אבל הקדוש ברוך הוא החליט שלא".

צפו בדבריו של הרב יגאל כהן

הרב חיזק את הנוכחים ואמר: "בן אדם נמדד ברגעים שהקב"ה אומר לך אני אוהב אותך והוא אומר לך סמוך עלי, אני איתך אח יקר שלי, השם לא יעזוב אותל לעולם, אתן יודעים כמה אהבה יש לקב"ה לכל אחד מכם? אתם אפילו לא מודעים".

כזכור, אתמול נחשף ב'כיכר השבת', מכתב אישי ומרגש שכתב הרב יגאל כהן, במילים שכולן אמונה וביטחון, מנכדתו הפעוטה הילדה איילה צרף ז"ל. "תודה רבה לך בורא עולם על הזכות להיות לצידה של הנשמה הגבוהה הזו איילה ז"ל. זכינו לגדל נשמה יפיפיה זכה וטהורה למשך תקופה נפלאה", פתח הרב כהן את מכתבו, שבכותרתו הגדירו כ"מכתב תודה לאבא שבשמים".

בהמשך כתב: "תודה רבה לך אבא שבשמים שזיכית אותי להיות סבא לנשמה גבוהה שכזו. גם כשהחלטת לקחת אותה להיות תחת כנפיך לא נשכח את כל הטוב האין סופי שנתת לנו כל ימי חיינו".

מזכה הרבים הוסיף: "והאהבה שלנו אליך אבא רק גברה כי אנחנו יודעים שכל מה שאתה עושה איתנו זה רק לטובתנו והכל יוצא מהטוב האין סופי שלך אלינו".

הרב כהן חתם: "תודה אבא יקר על כל העם הנפלא שלך שמנחמים ללא הפסקה. תודה אבא על הבת הצדיקה יעל ובעלה הצדיק ישראל שמקבלים את הגזירה בתעצומות נפש ובאהבה אמיתית. תודה אבא על אשתי הגיבוה שתומכת ומחזקת ללא הרף. בהודיה מעומק הלב ובאהבה אין סופית אליך יתברך".

בשולי המכתב ציין כי מי שיוכל לקבל קבלה טובה לעילוי נשמתה הטהורה של איילה בת יעל בלי נדר אתפלל עליו לשנה טובה ומבורכת.

מכתבו של הרב כהן

כפי שדווח ב'כיכר השבת', איילה צרף ע"ה, בתם של  יעל והרב ישראל צרף מבני ברק, שנולדה עם סיבוך קל בלידה שהצריך ניתוחים, נפטרה ביום ראשון השבוע, אחרי שגיעה עם אימה לקופת חולים בבני ברק לבדקות שגרתיות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר