"נפל לי האסימון"

כוכב הילדים "יובל המבולבל" תרם עמדת תפילין | זו הסיבה

במסר מעמדת התפילין שהוקמה על ידו בלב העיר תל אביב, הוא קורא למעריציו להגיע לעמדת התפילין החדשה": "אתם מוזמנים לתת קפיצה בכניסה למסעדה ולהקדיש כמה דקות, להניח תפילין" (ברנז'ה)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
יובל שם טוב ("המבולבל") עם עמדת התפילין שתרם

כוכב הילדים המפורסם, יובל שם טוב, הידוע בשם הבמה שלו "יובל המבולבל", הודיע היום (ראשון) על החלטתו לתרום דוכן תפילין לזיכוי הרבים בלב העיר תל אביב. לדבריו, ההחלטה התקבלה על ידו בעקבות אירועי טבח שמחת תורה ה-7 באוקטובר והמלחמה המתמשכת.

"זכות גדולה נפלה בחלקי לרכוש עמדת הנחת תפילין לכל מי שמעוניין להתחבר קצת ליהודי שבו", כתב יובל שם טוב ברשתות החברתיות, "כי מאז השביעי באוקטובר נפל לי האסימון בצורה הכי ברורה מה הסיפור שלי כאן, רוצים להשמיד אותי בגלל שאני יהודי וישראלי".

שם טוב הוסיף: "מכאן יש לי 2 אופציות - או להתכחש למי שאני או להתחזק במי שאני, אז אני בוחר להתחזק ביהדות שלי ובאהבת ישראל שלי ובעזרת העמדה הזאת אני זוכה גם לחזק אתכם אחים יקרים שלי".

בהמשך דבריו, הוא קרא למעריציו וחבריו לפקוד את העמדה החדשה: "אז אם אתם עוברים במקרה ליד מסעדת הסימי מעל חוף בוגרשוב בתל אביב, אתם מוזמנים לתת קפיצה בכניסה למסעדה ולהקדיש כמה דקות, להניח תפילין להתחבר לבורא וכמובן לא בכפייה אלא רק מתוך רצון ובאהבה, עם ישראל חי - אוהב אתכם ותודה לארגון 'הידברות' על הזכות".

יצוין, כי בשנים האחרונות ידוע יובל שם טוב ככזה שהתקרב לדת ולמסורת היהודית ולרבנים. בין השאר, הוא מופיע בתערוכות ל"ג בעומר של חב"ד ובאירועים דתיים נוספים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות