"הכל קורס עליי"

הפתעה בתעשייה: הזמר נותי ליברמן הודיע על פסק זמן מתעשיית המוזיקה

הוא חשף שנקלע לחובות ושהתקופה הנוכחית עוברת עליו קשה מאוד והודיע על הפסקה מתעשיית המוזיקה | הפוסט של הזמר נותי ליברמן (אנשים)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
(צילום: טל עובדי)

הזמר נותי ליברמן הודיע היום (שלישי) כי הוא לוקח פסק זמן מתעשיית המוזיקה.

בפוסט חשוף שפרסם ברשתות החברתיות הוא כתב: "התקופה האחרונה עוברת עלי מאוד קשה מכל הבחינות, הכל קורס עלי, לא יכול להרשות לעצמי כלום, מוזיקה זה תחום שכסף עף בו בלי חשבון".

בהמשך דבריו חשף כי הוא נקלע לחובות: "יש לי חובות של מיליון וחצי שקל שהצטברו עם הזמן, לא התחלתי אפילו לכסות את זה, אבל לאט מאוד ועכשיו החלטתי להעלות שלב, לקחת עוד כמה צעדים קדימה, איבדתי את עצמי בדרך, אני רוצה להיות פה בשבילכם והכי חשוב בשביל אישתי וזה אחד האתגרים הקשים ביותר - גם לנהל זוגיות וגם לנהל קריירה, הקריירה מצליחה אבל אני לא מסוגל להיות בחובות, אני כל כך רוצה להיות אחרי".

ליברמן שיתף על ההחלטה לקחת פסק זמן מתעשיית המוזיקה: "היום היה יום גדול בשבילי, יום שבו לקחתי לעצמי החלטות גורליות - לי, לכם ולזוגיות ולכל מה שקורה בחיים שלי, החלטתי להקדיש את עצמי עד הסוף לאישתי ולבית וגם לכם, אבל אני לוקח הפסקה קצרה".

לסיום כתב: "השיר שאתם שומעים ברקע ייצא בקרוב עם עוד שיר ולצערי אני מוחק את התוכנית לאלבום כרגע, מכיוון שהאלבום שכתבתי לא נכתב מהמקום העמוק שבו, אלא נכתב לרצות אנשים מסוימים וזה לא מהמקום שאני מחפש, אז יצאתי לעזור לעצמי להמשיך לכתוב לכם שירים מהלב האמיתי שלי ולשאוב עוד כוח להמשיך את הכל בכל הכוח. אוהב מלא.

"מוזיקה זה לא מקצוע, זה דרך חיים, את המוזיקה לא עוזבים אף פעם, אבל את ההתחייבות שהתחייבתי בפניכם על אלבום ועל עוד דברים מעניינים אני נאלץ להשהות מכמה סיבות - א: עזבתי את המשרד שמייצג אותי כרגע. ב: נאלץ לטוס בקרוב לארה"ב כי יש לי שם מספר אירועים שנסגרו. ג: הבית לפני הקריירה ואני מעוניין להשקיע שם את כל כולי כדי שביום שיהיו ילדים אוכל לעבוד רגוע לפרנסתם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר