כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מנסים להילחם בתופעה

מכת גניבות הרכב: תיעוד מתפיסה "על חם" של חשוד בגניבה

עשרות כל רכב נגנבו בשבועות האחרונים מתושבי ירושלים והמרכז, המשטרה מנסה להלך אימים על הגנבים, והצליחה לשים את ידה על מספר גנבי רכב - בעת הפעולה | צפו בתיעוד ממצלמת גוף של השוטרים בעת מעצרו של אחד מהחשודים (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |

מכות גניבות הרכב באזור ירושלים והמרכז - מצד פלסטינים מטרידה את התושבים ואת המשטרה, בפעילות משולבת של שוטרי מחוז ירושלים במהלך החג, נעצרו מספר גנבי רכב.

במהלך ליל החג, הצליחו בפעילות מהירה שוטרי מחוז ירושלים ומשמר הגבול, לסכל גניבתם של כלי רכב ועצרו את החשודים במעשים אלו.

ביום רביעי לפנות בוקר - בחג שביעי של פסח, התקבל דיווח במשטרה מחברת "איתוראן" על רכב שנגנב מאזור גוש דן ועושה דרכו לירושלים.

מיד עם קבלת הדיווח החלו בלשי תחנת הראל ותחנת לב הבירה של מחוז ירושלים בפעילות מבצעית לסיכול כוונותיו של החשוד במעשה. במהלך פעילותם, איתרו כוחות המשטרה ברכב בכניסה לעיר ירושלים וביצעו פעולות מהירות לעצירתו. ברכב נתפס נוהג קטין (17) פלסטיני תושב רמאללה שנעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

שעות ספורות לפני כן, בפעילות שוטרי מג"ב מטה יהודה בכביש 375, הבחינו השוטרים ברכב המגיע אל מעבר ביתר לכיוון איו"ש, שעורר חשדם וכי לוחיות הרישוי אינן זהות. החשוד שנהג ברכב, תושב הפזורה בדרום הארץ כבן 20, נעצר על ידי השוטרים ובירור עם בעליו של הרכב תושב המרכז, חשף לראשונה בפניו כי רכבו נגנב.

החשודים שנעצרו במהלך אירועים אלו, הועברו לחקירה במשטרה ומעצרם הוארך בבית המשפט לטובת מיצוי פעולות החקירה הנדרשות בעניינם.

כמו כן, שוטרי תחנת נהריה עצרו במהלך החג תושב העיר החשוד שפרץ למספר כלי רכב וכן 2 תושבי הפזורה הבדואית שעפ"י החשד פרצו לעסק בעיר.

השוטרים עצרו תושב העיר בן 21 שעל פי החשד פרץ למספר רב של כלי רכב בעיר במהלך השבוע האחרון וגנב מתוכם רכוש. במהלך החג, עצרו שוטרי תחנת נהריה 2 תושבי הפזורה הבדואית (23,28), בשעת מעשה, שעל פי החשד פרצו לעסק בעיר, גנבו מתוכו אלפי שקלים במזומן וסיגריות אלקטרוניות ששויין כ- 20,000 ש"ח.

הפריצה לעסק בנהריה (דוברות המשטרה)

לבקשת המשטרה מעצרם של כלל החשודים הוארך בבית המשפט השלום בחיפה עד לתאריך 17.4.23 ו-14.4.23 בהתאמה.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד עברייני הרכוש הפוגעים בביטחון הציבור וברכושו, תפעל לסיכול עבירות אלו ומעצרם של חשודים בכך ומיצוי הדין עמם", נמסר מדוברות המשטרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר