סמים בשווי מיליונים - נתפסו

המשטרה בגל של תפיסות מעבדות סמים בכל רחבי הארץ | צפו בתיעודים 

בראשון לציון, בקעת הירדן, כפר סבא ועוד, נתפסו במהלך הלילה האחרון והבוקר מאות ק"ג של סמים, שגודלו במעבדות מיוחדות | סיכום התפיסות של המשטרה עם תיעודים (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
התפיסה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן (דוברות המשטרה)

במה שנראה כמו מבצע מאורגן, במהלך היום האחרון (רביעי) פרסמו במשטרת ישראל, מספר תפיסות בכל רחבי הארץ של מעבדות סמים.

המקרה הראשון של התפיסה היום, היה על ידי בלשי היחידה המרכזית של מחוז ש"י, שאיתרו מעבדת הידרו חדשנית המתפרסת על כ-700 מ"ר סמוך לעוג'ה שבבקעת הירדן, 3 חשודים תושבי מרכז הארץ נעצרו במקום על ידי הבלשים.

התפיסה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן (דוברות המשטרה)

במהלך החיפוש של הבלשים במקום, התגלתה מעבדת הידרו חדשנית הבנויה במבנה תת קרקעי שגודלה מוערך בכ-700 מ"ר ופתח המוסלק בתוך מחסן שמוביל למנהרה תת קרקעית בעומק מספר מטרים.

במקום נתפסו מאות ק"ג של חומר החשוד כסם מסוג קנאביס וציוד חדשני לגידול קנביס המוערך בשווי מיליוני שקלים. הבלשים עצרו בתוך המעבדה 3 חשודים תושבי המרכז. העצורים הובאו להמשך חקירה ביחידה המרכזית של מחוז ש"י.

התפיסה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן (דוברות המשטרה)
התפיסה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן (דוברות המשטרה)
התפיסה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן (דוברות המשטרה)
התפיסה בכפר עוג'ה שבבקעת הירדן (דוברות המשטרה)

המשטרה חשפה היום, גם מעבדת הידרו בראשון לציון, בעקבות דיווח על שריפה בבנין מגורים בעיר ועצרה אתמול חשוד בהפעלתה

הכל התחיל כאשר שוטרי תחנת ראשון לציון קיבלו קריאה לפני כשבוע למוקד המשטרה בעקבות שריפה שעלתה מאחת הדירות בבניין מגורים בעיר.

כאמור, השוטרים שהגיעו למקום סייעו לגורמי כב״ה לטפל בזירה וחשפו דירה שבה אותרה מעבדת הידרו ובה מאות שתילים של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנביס במשקל של עשרות קילוגרמים וכן ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים.

כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישּראל. החוקרים ביצעו פעולות חקירה ועצרו אתמול חשוד תושב חולון בשנות העשרים לחייו, בסיום חקירתו נכלא. ויש בכוונת המשטרה להביאו היום לבית המשפט בראשל״צ בבקשה להאריך את מעצרו בהתאם לצרכי החקירה וממצאיה.

התפיסה בראשל"צ (דוברות המשטרה)

המשטרה חשפה לפנות בוקר בכפר סבא מעבדת הידרו הכוללת מאות שתילים של חומר החשוד כסם. המקרה התחיל כאשר שוטרי ובלשי תחנת כפר סבא פתחו הלילה בסריקות עם קבלת דיווח על חשש לשריפה בדירה בעיר.

שוטרים שהוזעקו כאמור למקום ביחד עם כוחות כב"ה נכנסו לדירה, אז חשפו מעבדה לגידול וייצור סמים שפעלה בעיר ובתוכה מאות שתילים של חומר החשוד כסם מסוג קנאביס במשקל כולל של כ 30 ק"ג.

כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

התפיסה בכפר סבא (דוברות המשטרה)

במסגרת מבצע ארצי המתקיים בשעות אלה, שוטרי תחנת עיירות יחד עם לוחמי מג״ב דרום, ביצעו פעילות מבצעית ממוקדת נגד סחר וגידול סמים מסוכנים בישוב אלסייד, במהלכה פשטו על בית בו אותרו 2 מעבדות לגידול סמים ונתפסו כ-1200 שתילים מסוג מריחואנה. בנוסף, נתפס ציוד רב המשמש לפיתוח וגידול הסמים.

החשודים (20,24,52) תושבי הישוב אלסייד, נעצרו לחקירה בתחנת עיירות, בתומה ובהתאם לממצאיה, יובאו בפני בימ"ש השלום בבקשה להאריך את מעצרם.

התפיסה באלסייד | צפו (דוברות המשטרה)

בלשי המשטרה חשפו אתמול מעבדת סמים בבניין מגורים ברחוב ביאליק ברמת גן עם כ-350 שתילים ועצרו גבר החשוד בהפעלתה.

בחיפוש בבית על פי צו בית משפט, איתרו הבלשים בתוך המחסן בבניין המגורים, מעבדה שכללה כ-350 שתילים גדולים במשקל של כ-66 ק"ג.

החשוד ששהה במקום, בן 31 מבני ברק, נעצר על ידי הבלשים לחקירה שבסיומה נכלא והבוקר הוארך מעצרו על ידי בית משפט השלום בת"א בארבעה ימים נוספים. החקירה נמשכת.

התפיסה ברמת גן (דוברות המשטרה)
התפיסה ברמת גן (דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר