כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בעיר השקטה

חשד לחטיפה בליל שבת: שלושה בדואים ניסו להכניס צעירה לרכב בקרית מלאכי 

"מדובר בשורת עבירות מהחמורות ביותר, בהן ניסיון חטיפה, שוד וסיכון חיי אדם, שהסתיימו ללא נפגעים", אמר מפקד המשטרה של קריית מלאכי על אירוע ניסיון החטיפה שהתרחש בליל שבת | כל הפרטים (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הרכב החשוד בחטיפה (דוברות המשטרה)

משטרת ישראל עצרה בליל שבת האחרון, שלושה חשודים בחשד לעבירות של ניסיון חטיפה ותקיפה של צעירה תושבת העיר קרית מלאכי - תגובה מהירה של השוטרים הובילה למעצרם לאחר שניסו להימלט תוך פריצת מחסום משטרתי.

במהלך ליל שבת, הוזעקו כוחות המשטרה בקרית מלאכי סמוך לבניין מגורים, לאחר שהתקבלו דיווחים על צעקות ואלימות.

שוטרים שהיו בקרבת מקום הספיקו להגיע במהירות לזירת ניסיון החיטפה, והפ הבחינו ברכב שנמלט ובו היו שלושה חשודים.

לאחר שהחשודים בני 19-26, מ'לקיה', לא נענו לקריאות השוטרים לעצור, הם החלו לדלוק אחריהם לכיוון דרום הארץ, תוך שהחשודים מסכנים את חיי משתמשי הדרך והשוטרים, פוגעים ברכב פרטי ובהמשך פורצים מחסום משטרתי, ולאחר ירי שבוצע לעברם הם נעצרו במחסום משטרתי נוסף, שם נמלטו מהרכב ונתפסו לאחר מרדף רגלי קצר סמוך לפורה.

מחקירת החשודים שנערכה ע"י תחנת קרית מלאכי, עלה כי החשודים הגיעו אל בניין המגורים, שם אחד מהם לפי החשד ניסה להכניס בכוח למכוניתו, צעירה עמה יש לו היכרות מוקדמת, ולאחר שזו התנגדה, במהלך מנוסת החשודים, הבחינו באדם שאוחז במכשיר נייד, תקפו אותו ושדדו ממנו את המכשיר, שאותר מאוחר יותר בנתיב בריחתם.

רכבם של החשודים נתפס לצורך המשך חקירה. החשודים מובאים הערב בפני בית משפט השלום באשקלון בבקשה להאריך את מעצרם.

מפקד תחנת קרית מלאכי, סנ"צ מבורך אברהם, התייחס לאירוע החמור: "מדובר בשורת עבירות מהחמורות ביותר, בהן ניסיון חטיפה, שוד וסיכון חיי אדם, שהסתיימו ללא נפגעים, בעקבות תגובה מהירה של השוטרים, שבשיתוף פעולה מקצועי בין תחנות המשטרה, חתרו בנחישות למגע עם החשודים עד שהצליחו לשים עליהם את ידם ולעצור אותם. נפעל נגד החשודים למיצוי מלוא חומרת הדין, במטרה להרחיקם מקורבן העבירה וכן מהציבור, על מנת להמשיך ולהבטיח את שלומם ובטחונם."

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר