נעצר בתום מרדף

פלסטיני יצא לעקיפה וכמעט התנגש בניידת משטרה | צפו 

נהג פלסטיני מהשומרון ניסה להימלט מניידת משטרה לאחר שכמעט והתנגש בה - כשיצא לעקיפה תוך שהוא חוצה קו הפרדה רצוף בכביש הבקעה. הוא נתפס בתום מרדף קצר (משטרה)

איצלה כץ | כיכר השבת |
תיעוד העבירה (דוברות המשטרה)

נהג פלסטיני חצה היום (שני) עם הג'יפ בו נהג קו הפרדה רצוף בכביש הבקעה וכמעט התנגש בניידת משטרה שהגיעה מהנתיב הנגדי. ניידת המשטרה ביצעה פניית פרסה מהירה והחלה במרדף אחר נהג הרכב המופרע.

לאחר מספר דקות הצליחו השוטרים בניידת המשטרה להדביק את הפער מהג'יפ וסימנו לנהג לעצור, אולם נהג הג'יפ האיץ וניסה להימלט. השוטרים פצחו במרדף והזעיקו עזרה בקשר. שוטרי משטרת ישראל הקימו מחסומים על הציר במטרה לעצור את הנהג העבריין.

לאחר מספר קילומטרים, נתקל נהג הג'יפ במחסום סמוך לצומת מועצת בקעת הירדן, שם הוא נאלץ לעצור את נסיעתו. השוטרים שהיו במחסום עצרו את הנהג ועיכבו אותו לחקירה בתחנת משטרה.

רכב הג'יפ הוחרם בהוראת קצין שהגיע לזירה ואף שלל את רישיונו של הנהג לתקופה של 30 יום. הנהג קיבל זימון לבית משפט שם יעמוד בפני שופט שיכריע על העונש אותו יקבל הנהג.

מדוברות המשטרה נמסר: "ג'יפ שנסע על כביש 90 (הבקעה) לכיוון דרום ביצע עקיפה מסוכנת של משאית תוך חציית קו הפרדה רצוף וכמעט פגע בניידת משטרה שהגיעה בנתיב הנגדי. נהג הג'יפ התעלם מהוראת השוטר לעצור והמשיך בנסיעה תוך שהוא מאיץ את מהירות נסיעתו ועוקף רכבים נוספים בדרך בקו הפרדה רצוף.

"ניידות משטרה נוספות שהקימו מחסום קשיח בהמשך הדרך סמוך לצומת מועצת בקעת הירדן, אילצו את נהג הג'יפ לעצור והוא עוכב לחקירה. בסיום שימוע שביצע קצין תנועה במקום לנהג, פלסטיני תושב השומרון, נפסל רישיונו ורכבו הושבת ל-30 יום לאלתר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות