במרכז ירושלים

הצית את הבית של קרוב המשפחה שלו בגלל סכסוך על הדירה

הצהרת תובע לקראת אישום הוגשה נגד חשוד שהגיע עם נר לבית של קרוב משפחה שלו, שעמו הוא מסוכסך על הדירה, והצית אותו | תיעוד ופרטים (ארץ)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
הנזק שנגרם לחלון הבית בעקבות ההצתה והשקיפה שפרצה במקום (צילום: דוברות המשטרה)

בבית המשפט הוגשה היום (שלישי) הצהרת תובע לקראת כתב אישום נגד חשוד בהצתת בית מגורים, בעקבות סכסוך בין בני משפחה.

הפרשה החלה לפני שבועות אחדים, כאשר בתחילת החודש, בשעת לילה מאוחרת, התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה על חשד להצתה של בית מגורים במרכז ירושלים - שגרמה נזק לחלון הדירה ולוילון הבית.

כוחות משטרה וכב״ה הוזעקו למקום ופעלו לכיבוי השריפה עם שכנים שהיו באזור. שוטרי תחנת לב הבירה במחוז ירושלים הבחינו בנזק שנגרם במקום והחלו באיסוף ממצאים וראיות.

מבירור ראשוני עלה שילד קטן מדיירי הבית, הפנה את תשומת לבו של אביו כשהבית החל להתמלא בעשן בשעת לילה מאוחרת. למרבה המזל האש כובתה במהרה ולא היו נפגעים, אולם נגרם נזק כאמור.

הנזק שנגרם לחלון הבית בעקבות ההצתה והשקיפה שפרצה במקום (צילום: דוברות המשטרה)
הנזק שנגרם לחלון הבית בעקבות ההצתה והשקיפה שפרצה במקום (צילום: דוברות המשטרה)

בעקבות המקרה נפתחה חקירה בתחנת לב הבירה. כבר בראשיתה התברר כי עפ״י החשד, המעשה בוצע ע״י קרוב משפחתו של אותו אדם שמתגורר בבית עם ילדיו, ומצוי עמו בסכסוך מתמשך.

בשבוע שעבר שוטרי תחנת לב הבירה עצרו את החשוד בהצתה, תושב ירושלים בשנות ה-50 לחייו. מהחקירה במשטרה עלה כי בעקבות סכסוך על אותו הבית, החשוד ביצע את ההצתה באמצעות נר שעמו הגיע למקום.

עם סיום החקירה וגיבוש תשתית ראייתית נגד החשוד במעשה, הוגשה נגדו היום כאמור בבימ״ש הצהרת תובע לקראת כתב אישום שצפוי בימים הקרובים ע״י הפרקליטות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר