כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
פתאום הם יעילים

מח"ש חוקרת: פרש משטרתי תקף מפגין | עורכי דינו של השוטר: "טעות מצערת"

האם גם בהפגנות של חרדים שסבלו מהתעללות של שוטרים, מח"ש פעלו בכזו יעילות ובמהירות? מפגין נגד הרפורמה טוען כי השוטר הפיל אותו במהלך הפגנה כשהוא משתמש עם הסוס עליו רכב, באופן בלתי מידתי • עורכי דינו של השוטר מסרו כי מדובר ב"תקרית בלתי זדונית" (משטרה) 

קובי אטינגר | כיכר השבת |
פרשים בנתיבי איילון (צילום: עומר פישמן/פלאש 90)

אין גבול להזיה: המחלקה לחקירות שוטרים פתחה בחקירת שוטר לאחר שתועד מפיל מפגין בנתיבי איילון בתל אביב במהלך הפגנה כנגד הרפורמה המשפטית. השוטר, פרש משטרתי, גרם לנפילתו של המפגין ונחקר במשרדי מח"ש.

עורכי דינו של השוטר התנצלו ומסרו כי בניתוח מדוייק של הסיטואציה ניתן להסיק כי לא מדובר בפגיעה מכוונת אלא בטעות מצערת. "ניתוח מדויק של הסיטואציה והראיות וההבנה כיצד מופעל ומתנהג סוס משטרה, מצביעים על כך שהפרש בהחלט לא ביקש לפגוע באזרח. כל שהפרש ביקש היה, על פי הפקודות שקיבל, לחסום את דרכו של המפגין שירד לכביש, ובהחלט לא לפגוע בו".

בכלי התקשורת דיווחו בהרחבה על התקרית תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות היומיומית בהפגנות החרדים ברחוב בר אילן, שם הכאת והפלת מפגינים הינם מעשים שבכל יום ומבלי שנפתחת ולו חקירה אחת של מח"ש.

ממח"ש נמסר: "הרינו לעדכן כי צוות תל אביב במחלקה לחקירות שוטרים חקר היום באזהרה פרש משטרה בדרגת רס"מ בחשד לתקיפת מפגין במהלך הפגנה בתל אביב ביום שלישי האחרון. החקירה עודנה נמשכת".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר