צפו בתיעוד

מפכ"ל המשטרה ביקר בקבר יוסף: "למען אחדות עם ישראל"

מפכ"ל המשטרה, קובי שבתאי, ביקר לראשונה בתולדות המדינה בקבר יוסף, יחד עם אלפי מתפללים שנכנסו לשכם תחת אבטחה כבדה: "ברוחו של יוסף הצדיק נוסיף אחדות בישראל" (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילומים: רועי חדי)

אלפי מתפללים נכנסו הלילה (חמישי) לקבר יוסף שבשומרון לקראת פתיחת תשעת ימי האבלות של תשעה באב, ובמקום הכניסה שהייתה צריכה להתקיים לרגל ההילולה של יוסף הצדיק ונדחתה בשל מבצע 'בית וגן' בגנין.

הכניסה, הגדולה ביותר למקום בחצי השנה האחרונה,  התקיימה כחלק מהכניסות הקבועות אותן מקיימת מועצה אזורית שומרון בליווי לוחמי צה"ל ובסיוע מתנדבי מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון. הפלסטינים דיווחו על נער שנהרג במהלך עימותים עם כוחות הביטחון.

בין הנכנסים למקום היו: הגאון רבי מרדכי גרוס גאב"ד חניכי הישיבות, מפכ"ל המשטרה רב ניצב קובי שבתאי, רב השומרון הרב אליקים לבנון, ראש מועצת שומרון יוסי דגן, מפקד מחוז ש"י ניצב עוזי לוי ומפקד אוגדת איו"ש תת אלוף אבי בלוט.

רב השומרון הרב אליקים לבנון קרא במקום תפילה יחד עם מפכ"ל המשטרה וראש מועצת שומרון לשלום שוטרי משטרת ישראל, חיילי צה"ל ואנשי כוחות הבטחון וכל הנוכחים קראו בהתרגשות אמן. הרב לבנון אמר לאחר התפילה: "אנחנו היום זקוקים לחבר את כל הפלגים בעם ישראל, לעקור את השנאה ולהרגיש שאתה אחד ושמך אחד ומי כעמך ישראל גוי אחד בארץ".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "אנחנו מגיעים לקבר יוסף, למקום הקדוש הזה, בהתרגשות גדולה, זוכים להתחבר לשורשים הכי עמוקים שלנו, מכבד אותנו כאן מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי שהוא וותיק במאבקים על בטחון עם ישראל, ההתיישבות בשומרון מצדיעה לך ומודה לך ובאמצעותך לכל השוטרים, לכל חיילי מג"ב, לחיילי צה"ל וכל מערכת הבטחון, אנחנו שואבים מיוסף הצדיק שהיה המשביר והמאחד לכל עם ישראל, שואבים אחדות.

"גם הדרך לכאן וגם גל הטרור שמכה בנו, נותנת לנו פרופורציות, אנחנו עם אחד, ומכוחו של יוסף הצדיק שהיה המאחד והמשביר, נתאחד יחד, לעם אחד ונבנה את ארצנו, תודה לך, על מסירות הנפש שלך ושל פקודיך, למען תושבי השומרון ומכאן למען בטחון כל תושבי מדינת ישראל"

מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי התרגש וסיכם: "למען אחדות עם ישראל, למען בטחון עם ישראל, שיהיה לנו רק בריאות והצלחה ביום הקדוש הזה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר