ניסה להימלט אך נעצר

תושב ירושלים מואשם: גנב כסף ואופניים מסופרמרקטים

תושב מרכז ירושלים בשנות ה-50 לחייו, נעצר על-ידי המשטרה בעקבות מספר תלונות על גניבות כסף ואופניים שביצע ברחבי העיר | בעת מעצרו ניסה להימלט אך נתפס | השבוע הוגש נגדו כתב אישום (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הגניבות של הנאשם כפי שתועדו במצלמות אבטחה (צילום: דוברות המשטרה)

שוטרי תחנת לב הבירה של מחוז ירושלים, עצרו לפני כשבוע תושב מרכז ירושלים בשנות ה-50 לחייו, בעקבות מספר תלונות על גניבות ברחבי העיר.

עם קבלת התלונות במשטרה, חוקרי תחנת לב הבירה פתחו בחקירת המקרים והצליחו במהרה להתחקות אחר זהות הנאשם. החוקרים הצליחו להתחקות אחר זהותו, והוצא כנגדו צו מעצר על ידי בית המשפט.

בעת שהשוטרים הגיעו לביתו על מנת לעוצרו, הם דפקו על דלת ביתו ואמו שנכחה בבית התמהמה ולאחר זמן מה פתחה את דלת הבית בעוד החשוד ניסה להימלט, קפץ ממרפסת ביתו אל מרפסת בית השכנים בקומה התחתונה וזאת על מנת להימלט מפני השוטרים, אך ללא הצלחה.

השוטרים דלקו אחר החשוד שהסיג גבול וקפץ אל מרפסת השכנים, אחזו בו והוא החל להתנגד ולהשתולל עד שהשוטרים הצליחו להשתלט עליו והוא נעצר על ידם והועבר לתחנת המשטרה.

מחקירת המקרים על ידי חוקרי תחנת לב הבירה עלה כי החשוד היה מעורב במספר גניבות של רכוש בשבועות האחרונים ברחבי העיר ירושלים.

באחד המקרים לפני כשבועיים, הנאשם נכנס לסופרמרקט במרכז העיר ירושלים, ניצל שעת כושר בה אף אחד מהעובדים לא הבחין בו, ניגש לדלפק המכירה וגנב מכספת שהיתה במקום סכום כסף רב של כ-4,000 ש"ח, הכניסם לתיקו ועזב את המקום באין מפריע.

במקרה אחר, לפני כשבוע בשעות הצהריים, החשוד הבחין באופניים חשמליים בחזית בית עסק במרכז העיר, גנב את האופניים ונמלט מהמקום כשהוא רכוב עליהם. בעל האופניים שהבחין שהאופניים בתנועה בעקבות מכשיר שהותקן עליהם, יצא מבית העסק בו שהה והחל לדלוק אחר האופניים. לאחר זמן מה, הבחין המתלונן בנאשם שכבר הספיק לצבוע את האופניים ולהחליף מנעול, ולקח את אופניו מהנאשם תוך שהבחין כי הנאשם אף גרם נזק לסוללת האופניים ולמנעול וגנב את הציוד האישי של המתלונן שהיה מונח על האופניים.

במקרה נוסף, בשעת ערב, הנאשם גנב את אופניו של לקוח שהחנה אותם בסמוך לבית עסק בדרום ירושלים, הספיק להזיזם ממקומם, התקרב אליהם בשנית וגנב אותם כשהוא רכוב עליהם ועזב את המקום.

האופניים שגנב (צילום: דוברות המשטרה)
האופניים שגנב (צילום: דוברות המשטרה)

לאחר שביום ראשון שעבר הנאשם נעצר והועבר לחקירה בתחנת לב הבירה, מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט לטובת פעולות החקירה, וביום שני השבוע עם סיום החקירה וביסוס ראייתי כנגדו, הוגשו נגדו מספר כתבי אישום על ידי יחידת התביעות של מחוז ירושלים.

קצין החקירות של תחנת לב הבירה פקד יוסי רגב אמר: "הנאשם בחר לבצע את הגניבות בדרך כלל בשעות אור יום ללא כל חשש ומורא מפני החוק וביצע את אותה עבירה שוב ושוב. לצד המשך החקירה ומיצוי הדין עם הנאשם, אנו ממליצים לציבור כולו לשמור על רכושו, ואנו נמשיך להיאבק בעברייני רכוש באמצעות מגוון פעולות חקירה גלויות וסמויות במטרה לאתר, לעצור ולמצות את הדין עם עבריינים אלה במטרה לשמור על שלום הציבור, בטחונו ורכושו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר