בלי בושה

תושב קרית שמונה נעצר: חשד שהתעלל בילדים מפונים

בחסות המלחמה, ניצל לכאורה תושב קרית שמונה בשנות השישים לחייו את קרבתו לקטינים בבית המלון שאליו הובאו מפונים מהצפון וביצע בהם מעשים חמורים. המשטרה עצרה אותו והחקירה נמשכת (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

תושב קרית שמונה נעצר על ידי משטרת ישראל בחשד כי ביצע מעשים חמורים במספר קטינים מפונים במלון בהרצליה ובקטין נוסף מאיזור הצפון. מעצרו הוארך בבית המשפט והמשטרה פועלת לאיתור קורבנות נוספים.

הדיווח על המקרה התקבל במשטרה מוקדם יותר החודש. לפי הדיווח, חשוד בן 64 מקרית שמונה ביצע מעשים קשים על פי החשד בקטינים מפונים במלון בהרצליה, לשם הובאו משפחות שפונו מאזור הצפון.

מיד לאחר הדיווח פתחו שוטרי תחנת גלילות בחקירה ועצרו את החשוד לחקירה. עם התקדמות החקירה התגלו נגדו חשדות לביצוע עבירות דומות בקטינים נוספים, כאשר רוב קורבנותיו הם קטינים בני 4-7 אשר שהו עם בני משפחתם כמפונים בבתי מלון בהרצליה בהם שהה. בקטין נוסף ביצע עבירות חמורות.

בשל חומרת מעשיו ולבקשת המשטרה, הוארך היום מעצרו של החשוד פעם נוספת בבית המשפט ב-5 ימים. לצד פעולות החקירה שמנהלת תחנת גלילות, נבדק החשד שהיו מקרים נוספים שבהם היה מעורב החשוד, והמשטרה פועלת לאתר קורבנות נוספים למעשיו של החשוד.

חקירת המשטרה נמשכת.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר