חשד לשוחד בחירות

תושב בית שמש הציע כסף בתמורה להצבעה - ונעצר

יחידת ההונאה במחוז ירושלים עצרה לחקירה תושב בית שמש, בחשד לשוחד בחירות וקבלת דבר במרמה | עפ״י החשד הוא הציע כסף לאזרחים בתמורה להצבעה למועמד, ותכנן לזייף ולשבש את הבחירות בעיר (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
פעילות שוטרי מחוז ירושלים הבוקר בעיר בית שמש (צילום: דוברות המשטרה)

החל משעות הבוקר המוקדמות, פועלת משטרת ישראל בכוחות מתוגברים במוקדי ההצבעה לרשויות המקומיות ברחבי הארץ. תכלית הפעילות לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

עוד בטרם החל יום הבחירות, אתמול נפתחה חקירה ביחידת ההונאה של מחוז ירושלים, בחשד לקבלת דבר במרמה ושוחד בחירות בעיר בית שמש. החקירה החלה בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה על חשוד בשנות ה-20 לחייו תושב בית שמש, שהציע שוחד לבוחרים על מנת שיצביעו בעד מועמד מסוים בעיר בית שמש.

מחקירת המקרה במחוז ירושלים עלה כי ברשתות החברתיות, פורסמו פרטיו של החשוד כמי שמציע תשלום עבור הצבעה בעד מועמד מסוים ובכך עפ״י החשד, התכוון לזייף ולהפריע למהלך התקין של הבחירות בעיר בית שמש.

עוד עלה בחקירה המשטרתית, כי החשוד הציע לבוחר מסוים תשלום של 200 ש"ח אם יצביע בעד מועמד מסויים. במקרה נוסף עפ״י החשד, החשוד הציע 100 ש"ח תמורת כל תעודת זהות של בוחר, באמצעותה התכוון עפ״י החשד להצביע, לזייף ולהפריע למהלך התקין של הבחירות בעיר.

חוקרי יחידת ההונאה בימ"ר מחוז ירושלים, הצליחו להתחקות אחר החשוד, לעוצרו אמש והוא הועבר לחקירה. היום, החשוד יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט וחקירת המשטרה נמשכת.

פעילות שוטרי מחוז ירושלים הבוקר בעיר בית שמש (צילום: דוברות המשטרה)

בתוך כך, הבוקר מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן, קיים סיור שטח שהחל בעיר בית שמש והמשיך באבו גוש. במהלכו עמד מקרוב אחר הפריסה וההיערכות המבצעית עם מפקדי הגזרות השונות, ופגש בכוחות השיטור והסדרנים הפועלים בסמוך לריכוזי הקלפיות במחוז ירושלים.

כוחות משטרה גדולים, גלויים וסמויים, ממשיכים לפעול בריכוזי הקלפיות ובסביבתן, בכדי להבטיח את מהלכן התקין של הבחירות תוך שמירת טוהר הבחירות, וכן לשמור על הסדר הציבורי ולהגן על שלום הציבור ובטחונו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר