"סוס ורוכבו"

השליך לפיד בוער על פרש - המשטרה הצליחה לתעד • צפו

ההפגנה האלימה סמוך למעון ראש הממשלה יצאה משליטה | צפו בתיעוד המשטרתי מהתקרית החמורה בירושלים - מפגין משליך לפיד בוער על השוטרים (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |

צפו: מפגין משליך לפיד בוער על פרש משטרתי (צילום: דוברות המשטרה)

הפגנה אלימה במיוחד התפתחה בשעות האחרונות הערב (שלישי) סמוך למעון ראש הממשלה ברחוב עזה בירושלים. דקות לאחר שהמשטרה הצליחה להדוף את הפורעים שחצו את קווי ההגנה של אבטחת מעון רה"מ, הצליחה המשטרה לתעד אירוע חריג בו לפיד בוער מושלך על פרש.

רגע פגיעת הלפיד הבוער בפרש המשטרתי (צילום: דוברות המשטרה)

המשטרה הודיעה כי נפתחה חקירה בעניין: "המשטרה פתחה בחקירת השלכת לפיד בוער לעבר פרש משטרתי במהלך הפרת סדר ברחוב עזה וממשיכה בפעילות לשמירת הסדר באזור ירושלים".

במשטרה מעדכנים כי סך כלל העצורים בהפגנה האלימה הערב בירושלים עומד על 3 בסה"כ: "עד כה נעצרו שלושה מפרי סדר, בהם חשוד שנשכב מתחת למכת״ז המשטרתי והפר את הסדר, חשוד שהפר את הסדר וגרם נזק במקום, וחשוד נוסף מוקדם יותר היום בגין הפרת סדר והובלת מפרי סדר לפריצת מחסומי המשטרה במקום".

מעצר מפגין בירושלים (צילום: דוברות המשטרה)

במשטרה מעדכנים על "שוטר אחד נפצע כתוצאה מגדר ברזל שהעיף מפר סדר לעברו".

במשטרה מגנים את העידוד לוונדליזם ברשתות החברתיות: "אנו רואים בחומרה את התנהגותם של אותם מפרי סדר, ומגנים גם את התנהלותם וציוציהם של כל מי שנותן גב ברשת החברתית ובכלי התקשורת ממניעים פסולים וזרים, להפרות סדר וחוק ומעודד בכל התנהלות חמורה ומסוכנת העומדת בניגוד לחוק".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר