המתיחות בתוך 'הליכוד'

בקרוב יהיה שר? אמסלם נפגש עם נתניהו, זו ההבטחה שקיבל

ראש הממשלה נתניהו נועד הערב עם שר הביטחון והצליח למנוע את ההצהרה שלו לעצור את החקיקה, במקביל, נפגש גם עם השר המיועד דוד אמסלם, והתחייב להעביר לו עוד סמכויות (חדשות)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
אמסלם ונתניהו בכנסת | ארכיון (מרים אלסטר, פלאש 90)

כאבי הראש של ראש הממשלה נתניהו, לא מסתיימים רק עם שותפיו הקואליציוניים, והוא נאלץ להתמודד, גם עם האופוזיציה בתוך הליכוד.

אחד מחברי הכנסת של הליכוד, ששמו עלה כאחד מחברי 'האופוזיציה' הליכודית, הוא חבר הכנסת דוד אמסלם, לפני יותר מחודש, הרוחות בינו לבין נתניהו נרגעו, כאשר האחרון התחייב למנות אותו לשר במשרד המשפטים.

מינוי של אמסלם טרם יצא לפועל, שכן הוא הבהיר לנתניהו שהוא לא מעוניין בתיק ריק נטול סמכויות והוא ביקש להעביר לסמכות המשרד שיעמוד בראשו גם את רשות החברות, שנמצאת כיום בידי 'הציונות הדתית'.

על פי הדיווח הערב (חמישי) ב'וואלה', אמסלם נועד הערב עם נתניהו, שהתחייב לו כי יוציא את רשות החברות מידיו של סמוטריץ' - שהסכים למהלך ויעביר אותו לידי אמסלם. זאת בתקווה שאמסלם יקבל את תפקיד השר במשרד המשפטים - כפי שהציע לו נתניהו.

מגורמים בליכוד נמסר ל'וואלה': "ראש הממשלה טיפל במשבר עם דודי אמסלם ודאג להסכמה של סמוטריץ' להעברת רשות החברות הממשלתיות לסמכותו, כחלק מהמאמץ לבודד את שר הביטחון גלנט מבני בריתו בליכוד".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות