כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בעקבות הפסקת האש

סיעת 'עוצמה יהודית' הודיעה: "תגובה רפה בעזה; מחרימים את ההצבעות בכנסת"

סיעת 'עוצמה יהודית' שבראשות השר איתמר בן גביר החליטה לא להגיע להצבעות בכנסת היום, ותקיים ישיבת סיעה מיוחדת בעיר שדרות - "בעקבות התגובה הרפה בעזה" | ח"כ אלמוג כהן הודיע כי יפתח לשכה בשדרות ותקף את "התגובה הרופסת של צה"ל" (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |

לאחר 104 שיגורי רקטות לעבר יישובי הדרום ותקיפה של צה"ל על יעדי החמאס ברצועת עזה, הבוקר (רביעי) הוכרז על חזרה לשגרה, אך יש מי שמותח ביקורת חריפה על התגובה הישראלית.

סיעת 'עוצמה יהודית', בראשות השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר - שלא השתתף אתמול בדיון הביטחוני שכינס ראש המשלה בנימין נתניהו, הודיעה הבוקר (רביעי) כי חבריה לא יגיעו להצבעות בכנסת היום, ובמקום זה תתקיים ישיבת סיעה מיוחדת בעיר שדרות, וזאת "בעקבות התגובה הרפה בעזה הלילה".

חבר-הכנסת אלמוג כהן, מ'עוצמה יהודית', הודיע זמן קצר קודם לכן כי יחרים את ההצבעות היום במליאת הכנסת ובמקום זה יפתח לשכה פרלמנטרית בשדרות.

"בעקבות היממה הקשה שעברתי ביחד עם אחיי ואחיותיי תושבי הדרום", הודיע כהן, "החלטתי שלא אגיע היום לכנסת להצבעות (ואף אמשוך את הצעת החוק שלי שאמורה לעלות היום להצבעה במליאה), אלא אשהה לצד תושבי הדרום ואפתח לשכה פרלמנטרית בעיר שדרות".

ח"כ אלמוג כהן במליאה | ארכיון (צילום: Olivier Fitoussi/Flash90)

ח"כ אלמוג כהן הוסיף ומתח ביקורת: "התגובה הרופסת של צה"ל בוודאות מזמינה את הסבב הבא שימשיך ויפגע בחיי ילדינו ובמרקם החיים התקין של תושבי העוטף והדרום אשר שמו מבטחם בנו. לא אאפשר בשום פנים ואופן את הפיכת חלוצי הנגב והדרום לתושבים סוג ב'".

יו"ר סיעת עוצמה יהודית ח"כ יצחק קרויזר, קרא הבוקר לממשלה לא להחזיר את גופת האסיר שמת בכלא עדנאן חדר, עד שלא יוחזרו החיילים הדר גולדין ואורון שאול.

לדבריו, "מדינת ישראל חייבת לנצל את ההזדמנות ולהשתמש בגופת המחבל כאמצעי לחץ על גופי הטרור. אנחנו מחויבים לא להפקיר חיילים מאחור הגיע הזמן להשיב את הדר ואורון הביתה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר