היבוא לישראל | צפו 

ביטן נגד סמוטריץ': "הוא עבד עלי, אני גמרתי עם ה'אוצר'"

ח"כ ביטן זעם במהלך דיון שנערך עם פקידי האוצר בוועדה בראשותו, וטען, כי שר האוצר והפקידים עבדו עליו וסיכם: "יש לכם שתי ברירות: או שתלכו לראש הממשלה בבקשה לפטר אותי מתפקיד היו"ר, או שתתחילו לעשות מה שאנחנו מבקשים" • צפו (כנסת)

בני סולומון | כיכר השבת |
ביטן זועם היום (ערוץ כנסת)

מאבק על קרדיטים או דאגה לאזרחים? יו"ר ועדת הכלכלה ומי שסומן לא פעם אחת כ"מורד" במפלגת השלטון - דוד ביטן, תקף מוקדם יותר היום (שני) את שר האוצר בדיון שנערך בועדת הכלכלה בראשותו,

הדיון שעסק בפטור ממכס על יבוא דבש ושמן זית נהפך ללוהט, כאשר יו"ר הועדה ביטן, תקף את שר האוצר בצלאל סמוטריץ', כשטען שהוא עבד עליו בעיניים.

ביטן אמר בדיון: "שר האוצר עבד עליי בעיניים. כשהוא אומר לי במפורש שאחרי התקציב 'אני גומר את זה תוך שבוע'. אותי לא מעניין הפגישות של שר האוצר עם שר החקלאות, הוא חייב לעמוד במילה שלו".

ביטן זועם היום (ערוץ כנסת)

"תפסיקו לעבוד עלינו", אמר ביטן לעובדי 'האוצר': "תסגרו את הדבש ותפתרו את הבעיה שיש עם השום, יש לזה תקציב, פשוט תגמרו את העניין - אתם צריכים להתבייש, אתם חבורת... לא יודע כבר איך לקרוא לכם".

"לא נתתם לחקלאים שום דבר", המשיך ותקף ביטן וביקש משר החקלאות לא לחתום על דבר שקשור למשרד האוצר; "אני מבקש שאף חוק של האוצר לא יגיע לוועדה פה, וכל חוק שיגיע לוועדה - אנחנו נטפל בחוק בצורה שווה", אמר ביטן.

עוד אמר ביטן: "אתם חושבים שאתם לבד אבל אתם לא לבד. אני אביא היום הצעה לסיעת הליכוד בה אנו מורים ליו"ר הקואליציה ולשר המקשר לא להעלות הצעות במליאה שקשורה לאוצר. אתם רוצים להתחיל איתנו - אז בבקשה שיהיה עד הסוף".

ביטן לא הסתפק בכך והוסיף ואמר: "אם לא תביאו לי הסכם על הנושא של השמן והדבש ופיצוי על השום עד סוף היום - אני גמרתי איתכם. נותרו לכם שתי ברירות: או שתלכו לראש הממשלה בבקשה לפטר אותי מתפקיד היו"ר, או שתתחילו לעשות מה שאנחנו מבקשים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר