כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
אחרי שתקף את הממשלה

ראש המועצה נגד ביידן: "פועל לחיזוק איראן כמעצמת טרור"

אחרי המתקפה של נשיא ארה"ב על הממשלה הנוכחית, ראש מועצת בית אל תקף בחזרה את הנשיא ואמר: "שוב בוחר הנשיא ביידן לשכלל לרעה את מדיניותו הלעומתית של הנשיא אובמה ולהפנות גב כנגד ידידותו הנאמנה ביותר במזרח התיכון" (חדשות בעולם)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
שי אלון (יונתן זינדל, פלאש 90)

נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן התראיין היום (ראשון) לרשת CNN ותקף בחריפות יוצאת דופן את נתניהו וממשלתו תוך שהוא טוען כי שרי הקבינט הם בעיה וכי מדובר בקבינט "קיצוני ביותר". ראש המועצה המקומית בית אל שי אלון, תקף אותו בחזרה.

שי אלון אמר בתגובה: "'עולם הפוך ראיתי'. שוב בוחר הנשיא ביידן לשכלל לרעה את מדיניותו הלעומתית של הנשיא אובמה ולהפנות גב כנגד ידידותו הנאמנה ביותר במזרח התיכון. כשזוהי רוח המפקד הנושבת מצמרת הממשל האמריקאי".

לדברי אלון: "אין זה מפתיע שאנו עדים להתבטאויות אומללות כפי ששמענו מפי השגריר תומס ניידס שרק לאחרונה השווה בין אירועי הטבח האכזריים כנגד תושבי יהודה ושומרון לבין מותם של המחבלים הנתעבים בג'נין".

עוד הוסיף ואמר אלון: "במקום להעניק רוח גבית למפעל ההתיישבות ולממשלת ישראל כנגד אירועי הטבח הבלתי פוסקים ובכך להוביל ליציבות אמיתית במזרח התיכון, בוחר הנשיא ביידן להעניק רוח גבית תודעתית לארגוני הטרור. במקום לחזק את הקשר העמוק והאיתן בין ארצות הברית לידידתה הנאמנה ביותר, בוחר נשיא ארצות הברית לתקוף בצורה שאינה מתקבלת על הדעת את ממשלת ישראל ומפעל ההתיישבות".

לסיום אמר: "במקום להפנות מאמץ לריסון משטר האייתוללות, בוחר ביידן לדהור לעבר הסכם גרעין חסר אחריות על חשבון ביטחון אזרחי ישראל, ותוך הפניית כתף קרה למדינות המפרץ, ופועל בכל מחיר לחיזוקה של איראן כמעצמת טרור עולמית. נמשיך במשימתנו להכות שורשים ולבנות את ארצנו בכל חלקיה לאורכה ולרוחבה בין עם יגנו אותנו ובין אם לאו".

כזכור וכפי שדווח ב'כיכר השבת', ביידן האשים את נתניהו בעובדה כי עדיין לא הוזמן כמקובל לביקור רשמי בבית הלבן על ידי נשיא ארה"ב וטען כי "נתניהו עסוק בלפתור את בעיותיו הקואליציוניות" וכי זו הסיבה בגינה טרם הוזמן ראש הממשלה לביקור רשמי על אף שנבחר לפני זמן רב יחסית.

עוד טען נשיא ארה"ב כי ממשלת נתניהו קיצונית וכי הקבינט המדיני ביטחוני הוא "הכי קיצוני מאז שאני (ג'ו ביידן) זוכר את עצמי. ואני זוכר עוד הקבינט של גולדה מאיר".

ביידן פירט וטען כי שני שרי הקבינט מעוצמה יהודית והציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' ואיתמר בן גביר הם "חלק מהבעיה ביו"ש ("הגדה המערבית" כלשונו) ולא חלק מהפיתרון".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר