בגלל אפליה חרדית

ש"ס לוחצת על היועמ"שית שתאשר את חלוקת כרטיסי מזון

חלוקת כרטיסי מזון לנזקיים שאושרה בתקציב המדינה, מתעכבת בגלל המשנה ליועצת המשפטית לממשלה, שסבורה שיש קריטריונים מופלים לטובת הציבור החרדי | בש"ס מנסים ללחוץ שתאשר (חדשות)

מישאל לוי | כיכר השבת |
גלי בהרב מיארה (שיר תורם, פלאש 90)

התוכנית של מפלגת ש"ס לחלוקת כרטיסי מזון בשווי של מיליארד שקל, תקועה כעת בשל התנגדות היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה, בש"ס מפעילים לחצים שתסיר את ההתנגדות.

על פי הדיווח הבוקר (שלישי) ב'כלכליסט', המשנה לעיומ"שית מעכבת את ביצוע החלוקה, מכיוון שהיא טוענת שיש קריטריונים מפלים לחלוקה לציבור חרדי.

על פי הפרסום, המשנה ליועצת המשפטית, מתעקשת לעכב את ביצוע העברת הכסף ובש"ס כאמור מנסים ללחוץ את היועצת המשפטית באמצעות משרד הפנים, שתאשר את חלוקת הכרטיסים, שזה כזכור היה אחת ההבטחות המרכזיות של המפלגה במערכת הבחירותה אחרונה.

על פי ההסכמים הקואליציוניים, ש"ס דרשה כי הזכאות לכרטיס המזון, תהיה כמו שהיה בזמן הקורונה, אז גם חולקו על ידי המפלגה כרטיסי המזון.

בהסכמים נכתב, כי הכרטיס יוקצה למקבלי הנחה בארנונה בשיעור של מעל 70% ולאזרחים ותיקים המקבלים גימלת הבטחת הכנסה, בכפוף לנתונים הקיימים במחלקות הגביה ברשויות המקומיות. כל אלה יהיו זכאים לכרטיסי המזון ללא צורך בהגשת בקשה מיוחדת והם יגיעו לבתיהם באמצעות שליח.

בנוסף, כל מי שאינו רשום במחלקות הגביה של הרשויות אך עומד בתנאים אלה אילו היה מחזיק בנכס לעניין תשלום ארנונה, רשאי להגיש בקשה לרשות המקומית לקבלת הכרטיסים וזו תיבחן על-ידה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר